Hommikusöögid

Tatrapuder

Keskmine hinne: 3.5 Allikas: Ecopot
Retsept Ecopot termospotiga valmistamiseks
Kogus: 1 portsjon
Kui suurem pott on tühi, siis aja selles keema poole poti jagu vett. Tõsta pott pliidilt ära.
Prae pannil peekonikuubikud, lisa sibul ja prae kuni sibul muutub klaasjaks. Lisa kuiv tatar ja prae veel mõni minut. Vala segu väiksemasse potti. Lisa vesi, lase segul keema tõusta ja tõsta väiksem pott suurema poti peale. Tõsta suurem pott uuesti pliidile ja oota kuni ka suurema poti vesi hakkab keema. Seejärel tõsta potid termosesse vähemalt 45 minutiks.
Kui valmistad suuremas potis samal ajal mõnd teist toitu, siis tõsta suurem pott enne termosesse panekut natukeseks kõrvale, valmista ette tatrapuder, tõsta suurema poti peale ja lase suurema poti toidul korraks keema tõusta. Seejärel tõsta mõlemad termosesse.
MINU HINNE
KOMMENTAARID
Lisa kommentaar
Nimi:
Sisu:
Lisa
t2msk 07.mai 2011 15:27
Sõin õe tehtud tatraputru taolise retsepti järgi. Tema kasutas toorsuitsupeekonit ja lisas ka riivitud porgandit. No niiii hea oli, et poleks uskunudki:) Teen täna ka:)
Hindaja 05.jaan 2010 11:41
Milleks lihtsa asja nii keeruliseks teha lüpuks ei tea kas ta ise ka aru sai mida ta kirjutas siija (pott potti sisse termos pott maha pott sisse?????????
NurrMarta 24.okt 2009 20:12
Helmi, see on konkreetselt Ecopot'i jaoks mõeldud retsept. Nii nagu on retseptid, mida kasutatakse Tupperware nõudega ja eraldi retseptid mikrolaineahjus tegemiseks jne. Tavaline tatrapudru retsept on näiteks siin: http://www.toiduta-
re.ee/retsept.php?i-
d=1376
Helmi 24.okt 2009 17:57
Tuleks ikka õpeada nii, kui oli vanasti. Kõigil ei olegi selliseid vastavaid termoseid. Kus vanasti pudru kuhugi termosesse pandi?
1