Uudiskiri Instagram Facebook
 
Otsing

Otsingu kasutamine

Otsing

Otsingu kasutamine

PrindiSoovita sõbrale
Näpunäited otsingu kasutamiseks.
  1. RETSEPTI VÕI INFO OTSING: Retsepti või info otsimiseks kirjuta retsepti nimi või loo pealkiri kõige ülemisele väljale ning tulemuste saamiseks on kohustus märkida ära mõni otsitav rubriik allpool (näiteks otsid infot KÕIK RETSEPTID- seast, sõnastikust, foorumist jne. Kui märgid ära mitu rubriiki, töötab otsing neid kõikidess korraga).
  2. OTSING KOOSTISOSA JÄRGI: Lisaks otsinguväljale saab nii toidutare ning kasutajate retseptidel täpsustada või välistada koostisosi (vastavalt väljad "sisaldab" ja "ei sisalda"). Kui sisestad rohkem kui ühe sõna, avaneb võimalus täpsustada, kas otsing peab sisaldama kõiki sõnu või ainult ühte neist (klikka "see ja teine" või "see või teine". Näiteks saad nii otsida kõikide toidutare retseptide seast retsepte, mis sisaldavad kana ja seeni ning ei tohi sisaldada kala ega muna.
  3. Mida täpsemalt kirjutada, seda vähem tulemusi tuleb - samas tuleks meeles pidada, et ka koostisosade sisestajad on inimesed ning soovides leida või välistada retsepte, mis sisaldaks seeni, oleks kõige mõistlikum sisestada "seen" mitte "seeni" ega "seened" (esimene sisaldub teistes ja leiab vaste).
  4. OTSING ERINEVATES KATREGOORIATES: Kui oled sisestanud roa nime osa või toiduaine, mille aluselsoovid retsepti otsida, saad valikut kitsendada nii, et valid välja roogade kategooriad, mille seast retsepti otsida. Selleks vajuta mustale noolekesele ning +märgiga saad kategooriad juurde lisada. Näiteks soovin retsepte, mis SISALDAB Kala (toksin reale "kala") ja otsin seda KATEGOORIAST Püreesupid (valin mustale noolekesel vajutades kategooria välja).
  5. Kui sisaldab/ei sisalda väljad katavad koostisosi, siis otsinguväli ise leiab vasteid ainult pealkirjadest (väljaarvatud foorum postituses/vastustes). Vajutan OTSI.
  6. Peale otsingu sooritamist jäävad tulemuse tabelit vaadates otsinguväljad ja kriteeriumid täidetuks.

KOMMENTAARID

Siiri Kirikal 01.aug 2016 10:49
See võib olla täiesti kuum nö otse potist.
Kalju 01.aug 2016 05:49
Lahtised hapukurgid,ehk tünni tehtud kurgid.Kui kuum võib olla marinaad,et kurkidele peale valada?
Siiri Kirikal 30.juuni 2014 08:24
Tere veel, kas te saaksite saata palun sellest lehest, kus ja kuidas teil reklaamid ees on, Print Screen'i aadressile siiri.kirikal@kirjas-
tus.ee
Tiina 27.juuni 2014 15:33
Ei saa otsingut kasutada, reklaamid on ees ning Toidutare.ee- le vajutamine ka ei aita.
Siiri Kirikal 25.juuni 2014 09:09
Vajutage Toidutare.ee bännerile enesele korraks...põhimõtte-
liselt ei tohiks mitte ühtegi reklaami otsingu peal olla.
rosita 17.juuni 2014 13:55
Ma ei saa otsingut kasutada, sest reklaamid on ees.
Siiri Kirikal 28.okt 2013 07:28
Otsingu kohta esita oma küsimus julgelt siia: info@toidutare.ee
1
Lisa kommentaar

Uued retseptid

Suvikõrvitsa-ricottarullid tomatikastmes

Lihata
Suvikõrvitsa-ricottarullid tomatikastmes