Uudiskiri Instagram Facebook
 
Riina Sildos:

Riina Sildos: "Salatid tõrjusid koogid köögist."
Filmiprodutsent Riina Sildos kasutab toiduvalikutega toimetulekuks mõistust ja kiusatustele naljalt järele ei anna. Koogitüki lubab ta endale pigem kohvikus, et kogustega mitte liialdada.


(03.10.2012)

Mees seakintsu ja hernesupiga

Mees seakintsu ja hernesupiga
Nagu enamikul hispaanlastel, on ka Eesti suursaadikul Toomas Kahuril köögis kohustuslik seakints. Nii selle singi, tervituseks tehtud põsemuside kui ka sooja suhtlemise järgi võib öelda, et meie mees Madridis tunneb end koduselt.


(06.09.2012)

Raio Piiroja - vutiässa teine poolaeg

Raio Piiroja - vutiässa teine poolaeg
Eesti jalgpallikoondise kapteni Raio Piiroja toidulaual on värske kala lausa mitu korda nädalas, sest kirglik kalamees valmistub pärast vutikarjääri lõppu koduses Pärnus kutseliseks kaluriks saama.


(06.07.2012)

Kristina Lupp: Välis-Eesti meets tex-mex

Kristina Lupp: Välis-Eesti meets tex-mex
Gastronoom, toiduantropoloog, profikokk – just nii võib kutsuda end väliseesti piiga Kristina Lupp (29). Esivanemate kodumaale sattus ta elama Nõukogude Eesti toidukultuurist magistritööd kirjutades ja Tallinn hakkas talle väga…


(08.06.2012)

Toomas šokolaaditordiga

Toomas šokolaaditordiga
Nende tänavalt leitud modellide silmadest ei olnud võimalik mööda vaadata. Ega kätest. 1990-ndate keskel Londonis pildistas fotokunstnik Toomas Volkmann (51) seeria mustvalgeid portreesid, mis puhastatud liigsest infost, ainult käes hoids…


(03.05.2012)

Kaks kanget köögis

Kaks kanget köögis
Suvel rongiga mööda Siberit rännanud Kristjan Jõekalda ning mullu Kaukaasia toitudest raamatu üllitanud Emil Rutiku armastavad head nalja ja maitsvat toitu. Kokku saades on meestel huulil Vene köök.


(04.04.2012)

1234