Toimetuse tutvustus

Oma Maitse on Eesti suurim ajakiri, mis ilmub alates 2005.aastast. Igast numbrist leiab enam kui 100 ideed-retsepti. Pakume hooajalisi, pühadeteemalisi, etnilisi ning argiseid retsepte, testime toiduaineid ning jagame nii asjaarmastajate kogemusi kui ka proffide teadmisi. Igas numbris käime külas mõnel toredal perel või sõpruskonnal ning uurime, mida söövad meie staarid. Oma Maitse korraldab ka hobikokkade võistlust Kodukokk ning ajakirja juures tegutseb samanimeline kokakool.


Oma Maitse
omamaitse@kirjastus.ee
Niine 11, 10414 Tallinn
tel 666 2600
www.omamaitse.ee

Peatoimetaja
Siiri Kirikal
Siiri.Kirikal@kirjastus.ee
666 2134

Toimetaja
Tiiu Suvi
tiiu.suvi@kirjastus.ee


Moonika Siimets
Moonika.Siimets@kirjastus.ee
(lapsepuhkusel)


Keeletoimetaja
Margit Arndt-Kalju
Margit.Arndt-Kalju@kirjastus.ee


Kujundaja
Janett Rikkand
Janett.Rikkand@kirjastus.ee


Turundusjuht
Katrin Tust
katrin.tust@kirjastus.ee
666 2547


Reklaamiosakond:
Helen Sander, tel 666 2675
helen.sander@kirjastus.ee

Ulla Kindel, tel 666 2639
ulla.kindel@kirjastus.ee

Kristel Ehavald tel 666 2645
kristel.ehavald@kirjastus.ee

Liina Jürna tel 666 2647
liina.jyrna@kirjastus.ee

Kadi-Liis Maidla, tel 666 2637
kadi-liis.maidla@kirjastus.ee
 

MINU HINNE
KOMMENTAARID
Lisa kommentaar
Nimi:
Sisu:
Lisa