Uudiskiri Instagram Facebook
 
Uus number

Jaanuar

Pidudetsember on läbi. Lausa kerge ja karge on nüüd olla, pisut veel oimetu ka. Seepärast on Oma Maitse jaanuarinumber tõeliselt elutaju taastav. Me leiame sel aastal väikese Tjorveni kombel üles just õiged nõksud!
Ja neid nõkse on tõesti palju: alates musta küüslaugu „sigatüüka-koolilikust“ olekust kuni heeringamängudeni; värvilistest ampsudest kuni banaani kurvikate väärtusteni. Pigistame hea lörtsu kanget sinepit keele peale, maitseme pastinaaki, vaatame, mis nägu ja tegu on veganjuust ja kuidas seda valmistada, sööme Good Foodi kokkade tervislikke õhtusööke ja küpsetame kartulipannkooke ehk röstisid. Magustoidud valmivad aga nii kähku, et ajab lihtsalt naeratama. Elu on ilus.

Avaneb ka näitleja, kirjaniku ja lavastaja Jim Ashilevi maailm; Käru alevikus rulluvad lahti hingetuksvõtvalt kaunid gobeläänkangad; salakuulajad jõuavad seitsmenda dimensiooni galaktikasse ehk restorani Tai Boh; vastukaaluks mõtiskleme mõistlikult, millal on aeg süüa ja elada; maailmas piilume Lissaboni kuumi ahvatlusi ja uurime, mis saatus ootab ees ilmakuulsat Noma restorani. Lisaks veel palju-palju muudki – kes pole ajakirja (veel) tellinud, otsigu poeriiulilt ajakirjakaantelt üles porgandi-juustukook ja siis juba hakkabki kõik hea pihta.

Head uut aastat!
Teie Oma Maitse

Märksõnad

jaanuar

KOMMENTAARID

Lisa kommentaar

Uued retseptid

Kurgibool

Jaanid
Kurgibool