Uudiskiri Instagram Facebook
 
Pastaroad

Käepärane pasta Itaalia moodi

Pastaroad

Käepärane pasta Itaalia moodi

Katrin Siirak Itaalia
PrindiSoovita sõbrale
Selle pasta eelis on asjaolu, et kõik komponendid on kauasäilivad, mistõttu sobib see ideaalselt kiirustava inimese söögilauale, kes ei jõua iga päev poest värskeid toiduaineid ostmas käia ja tahaks 15 minutiga maitsva õhtusöögi valmistada.

kuni 20 min

Retsept
portsjonile
1 peotäis Spagetid
1 tk Tuunikalakonserv (200g)
1 tl Kapparid
Sorts konjakit
Mõned päikesekuivatatud tomatid õlis
Oliiviõli
pisike peotäis seedermänniseemneid
Väiksem sibul
Pane spagettide jaoks vesi keema Haki sibul väikesteks tükkideks ning kuumuta pannil mõningase õligaHeida pannile tuunikalakonservi sisu ja aegajalt ollust segades lase sibulatel ja tuunikalal mõõdukal tulel kuumenedaVahepeal on kindlasti potis vesi keema läinud. Viska kõhklematult spagetid keevasse vette ja lisa soola Spagetid keevad 8 minutit, mis on täpselt paras aeg pannil toimuvale pühendumiseksLõika päikesekuivatatud tomatid ribadeks ja heida pannile, seejärel lisa kapparid ja seedermänniseemned.Lase paar minutit kuumeneda, aeg-ajalt segades ja seejärel lisa pannil küpsevale ollusele sorts konjakit. Sega veel pisut ja võib tule kinni keerataSpagettide valmimiseni on nüüd jäänud paar minutit. Kasuta seda aega, et katta laud ja dekoreerida see mõne kena küünla või lillevaasiga No nüüd on küll spagetid valmis! Kurna spagettide vesi ära ja viska spagetid potti tagasi. heida pisut õli spagettidele ja sega.Nüüd kalla pannil olev ollus spagettidele ja sega kenasti läbibuon appetito!

KOMMENTAARID

haadiaahaa 06.nov 2012 15:58
Väga lihtne ja lahe õpetus,aga kas kindlasti on vaja lisada konjakit? :D
Triin 14.sept 2010 12:21
nii armas valmistusõpetus!:)
tydruk 08.veeb 2009 13:04
saab ka ilma seedrimänniseemne-
teta- tuleb loov olla;)
siirikirikal 19.apr 2008 17:36
Kui ma nüüd meie kapisisu peale mõtlen, siis seedermänniseemned on täiesti olemas, päikesekuivatatud tomatid said küll eile otsa:)
pensionär 19.apr 2008 17:16
Retsept on mõeldud kiireks tegemiseks ilma poodi minemata. No kellel on juhuslikult kodus seedrimänniseemned ja päiksekuivatatud to-
matid? Minul küll mitte!
1
Lisa kommentaar

Uued retseptid

Helle-Moonika Helme kana riisiga ja salat

Segasalatid
Helle-Moonika Helme kana riisiga ja salat