Uudiskiri Instagram Facebook
 
Coca cola

Grete Paia: ma ei ole kunagi nii häid krevette saanud!

Coca cola

Grete Paia: ma ei ole kunagi nii häid krevette saanud!

Liisi Moosaar
PrindiSoovita sõbrale
Foto: Priit Grepp
Armastatud lauljanna Grete Paia käis hiljuti Hawaiil ja avastas sealt oma kõige lemmikuma krevetiroa, mille retsepti on lahkelt jagamas ka teistega! Selle kõrvale sobib tema sõnul eriti hästi just Coca-Cola. 
                                             

Grete, sa käisid hiljuti Hawaiil! Mis seal tegid ja kuidas meeldis?

Käisin nii puhkamas kui ka tööd tegemas. Hawaii on super! Ootan juba väga, mil saan uuesti seda maalilist ja maagilist paika külastada. Sel korral viibisin vaid Oahul, kuid kindlasti tahan ära käia ka teistel saartel — eriti just Mauil, kus asub ka linn nimega Paia.

Milline oli su kõige parem toiduelamus Hawaiil?
North Shore’i must-have söök on vaieldamatult Giovanni Shrimp Truck´i Hawaiian Shrimp Scampi garlic butter krevetid. Serveeriti neid koos riisiga – äärmiselt lihtne, ent ebareaalselt maitsev toit! Ma ei ole ausalt mitte kunagi nii häid krevette saanud, ka üleüldiselt on tegemist kindlasti ühe TOP 3 söögiga, mida olen eales proovinud. Ja selle kõrvale sobis imehästi just Coca-Cola.

Miks just Coca-Cola?
Mõnda muud jooki oleks raske eelmainitud roa kõrvale ette kujutada. Coca-Cola ja kreveti kombo oli tõepoolest mega – Coca-Cola pani nö i-le täpi tol korral. Kuna tegemist oli üpriski rasvase toiduga, andis Coca-Cola asjale mõnusa tasakaalu.

Kui suur Coca-Cola sõber muidu oled?
Tõtt-öelda väga tihti ma Coca-Colat ei tarbigi, aga kui juhtub mõne karastusjoogi järgi isu tekkima, siis on mu valik ikka vana hea klassika — Coca-Cola. Enamjaolt olen eelistanud seda täiesti eraldi ehk ilma söögita.

Vaata Grete soovitatud ebareaalselt maitsva krevetiroa retsepti SIIT!

Osale ka Coca-Cola retseptimängus! Täpsem info: http://toidutare.ee/sisuturundus/coca-cola/1C5D2/#Osale%20Coca-Cola%20retseptim%C3%A4ngus!                                   

Uued retseptid

Grillkala suvise murulaugupesto ja röstsibulaga

Kalaroad
Grillkala suvise murulaugupesto ja röstsibulaga