Uudiskiri Instagram Facebook
 
Coca cola

Liina Põldaru: sõpradelt pätsatud salatiretseptist sai uus lemmik!

Coca cola

Liina Põldaru: sõpradelt pätsatud salatiretseptist sai uus lemmik!

Liisi Moosaar Toidutare.ee
PrindiSoovita sõbrale
Foto: Priit Grepp
Blogija Liina Põldaru sai sõpradelt hiljuti salatiretsepti, mis on nii maitsev, toitev ja tervislik, et seda võib süüa ka eraldi toidukorrana. Palaval suvepäeval haarab Liina selle kõrvale veel vaid Coca-Cola!
                                                                     

Liina, tutvusta oma uut lemmikut lähemalt!

Tegemist on omajagu toitva salatiga, milles on muuhulgas nii avokaadot kui ka kikerhernest, fetajuustu, tomatit, kurki, isegi pähkleid ja seemneid! Kusjuures kogused võivad olla täiesti suvalised – seega ka valmistamine on lihtne! Igaüks võib oma maitse-eelistuste järgi otsustada, kui palju midagi salatisse lisab. Eks me oleme seda salatit ka ise oma perega veidi mugandanud. Tegelikult on see meie gurmeehuvilistelt sõpradelt pätsatud retsept. Mul on sõpradega vedanud ja ühtedele neist meeldib väga süüa teha ning nad teevad seda hästi! Ükskord toosama sõbranna saatiski mulle pildi kommentaariga, et neil on täna laisk õhtusöök. Nende “laisk õhtusöök” nägi välja nii hea, et uurisin kohe, kuidas nad selle valmis tegid. Proovisime ka oma perega seda järgi teha ning maitses imehea! Tänaseks oleme proovinud ka sõprade salatit ja võime tunnistada, et see õnnestub meil mõlemal ühtviisi hästi.

Millega seda salatit süüa sobib?
Kuna salat on tegelikult hästi toitev ja tervislik, sobib seda süüa ka täiesti eraldi toidukorrana, ilma midagi kõrvale lisamata. Kes soovib salatit lihaga süüa, siis sobib selleks minu arvates väga hästi kana – nii salati sisse kui ka kõrvale! Joogiks soovitaksin salati kõrvale aga näiteks Coca-Colat!

Kas jood Coca-Colat tihti?
Väiksena mul ema ei tahtnud, et ma Coca-Colat jooksin, sest talle endale see ei meeldinud ja ta pidi alati kõik minu jäägid ära lõpetama. Nii olin ma sunnitud hoopiski Sprite´i jooma. Nüüd aga on mehe pealt tulnud rohkem tumedate karastusjookide lembus ja Coca-Cola on meie joogivaliku listis täiesti olemas. Karastusjookide valik on ju hästi lai, ent aeg-ajalt saab ikka klassikalise Coca-Cola juurde pöördutud!

Eelistad sa Coca-Colat pigem söögi kõrvale, valmistad sellest kokteile või jood seda pigem niisama söögikorrast eraldi?
Kui on mõnus soe suvepäev, siis võtan mõne külma kihiseva joogi toidukorrast eraldi ja tihti osutub selleks Coca-Cola. Kuna ma ise eriti suur alkoholilemb ei ole, siis mul ongi tavaliselt karastusjoogid näiteks sõprade sünnipäevadel alati kaasas! Samas on ka näiteks mingisugused toidud, mida ma tahan kindlasti koos karastusjoogiga süüa – olgu selleks näiteks suvine grill, kuhu teed ka mõne mõnusa salati juurde, lisaks on teravad toidud miskipärast sellised, mille kõrvale tahan alati just midagi kihisevat kõrvale juua!

Vaata Liina soovitatud toitva ja tervisliku salati retsepti SIIT!

Osale ka Coca-Cola retseptimängus! Täpsem info: http://toidutare.ee/sisuturundus/coca-cola/1C5D2/#Osale%20Coca-Cola%20retseptim%C3%A4ngus!              


Uued retseptid

Grillkala suvise murulaugupesto ja röstsibulaga

Kalaroad
Grillkala suvise murulaugupesto ja röstsibulaga