Uudiskiri Instagram Facebook
 
Coca cola

Juhan Krull: pole midagi paremat ahjusoojast quesadilla’st jääkülma Coca-Colaga!

Coca cola

Juhan Krull: pole midagi paremat ahjusoojast quesadilla’st jääkülma Coca-Colaga!

Liisi Moosaar
PrindiSoovita sõbrale
Foto: Juhan Krull
TV3 reporter, ilmateadustaja ja õhtujuht Juhan Krull leiab end tööasjus pidevalt paljudest põnevatest paikadest. Kodu on aga püha, sest seal valmib Juhani firmaroog quesadilla’d, millest ei tüdine ta eal! 
                                                         

Juhan, miks just quesadilla’d?

Tegemist on kiire ja maitsva toiduga, mille valmistamisega saab hakkama igaüks! Mulle meeldivad quesadilla’d just seetõttu, et lisaks heale maitsele on neis ka palju valku ja köögivilju, mida ma muidu ise väga ei valmista. Quesadilla’de puhul meeldib mulle veel see, et kõigest paari koostisosa muutes saab sellest juba hoopis uue maitsega roa – nii ei tüdine sellest ära, sest variante on lõputult.

Kui tihti neid valmistad?
Valmistan quesadilla’sid vähemalt kord kuus, kuna neid on nii mugav ja lihtne teha. Võib öelda, et sellest on kujunenud üks minu firmaroog. Samuti meeldib mulle selle toiduga üllatada oma elukaaslast, kui ta juhtub olema pikast päevast väsinud ja tahan talle ise kokates head meelt teha.

Kuidas quesadilla’sid süüa?
Quesadilla’d on sedalaadi toit, mis kuulub minu silmis ühte pitsade ja burgeritega, ja nagu kõik teavad, siis nende kõrvale on Coca-Cola justkui loodud. Sama kehtib ka quesadilla’de puhul. Pole midagi paremat kui ahjusoe quesadilla koos jääkülma Coca-Colaga. Soovitan seda kombot kindlasti proovida neil, kes veel seda teinud ei ole!

Vaata Juhani quesadilla’de retsepti SIIT!

Osale ka Coca-Cola retseptimängus! Täpsem info: http://toidutare.ee/sisuturundus/coca-cola/1C5D2/#Osale%20Coca-Cola%20retseptim%C3%A4ngus!     

Uued retseptid

Tomatipirukas sinihallitusjuustu ja röstsibulaga

Pirukad ja pitsad
Tomatipirukas sinihallitusjuustu ja röstsibulaga