Uudiskiri Instagram Facebook
 
10 ideed suvikõrvitsast

10 ideed suvikõrvitsast
Suvikõrvitsad valmivad aedades üksteise võidu. Mida veel põnevat ja lahedat saab neist teha? Võimalusi on vaat et lõputult! Otsisime kokku kümmekond lahedamat retsepti, magusast soolaseni, suppidest spagettideni. 

10 põnevat hoidist, mida just nüüd teha

10 põnevat hoidist, mida just nüüd teha
Marjad pudenevad ning on viimane aeg need kiirelt tallele panna - või muidu kaotad saagi herilastele ja lindudele. Kel tavakeedis igavaks jääb, võiks proovida neid vimkaga moosikesi. 

Kuumade armastajate jahedad road

Kuumade armastajate jahedad road
Suvi on teadagi romantika kuldaeg. Ent liblikad kõhus vajavad ka tahket toitu, mitte ainult õhku ja armastust. Millised on kuumal aja armunute või lihtsalt meelierutavat seiklust otsijate road?

Leitsaku külmad road

Leitsaku külmad road
Kuumaga pole palju söögiks vaja, aga midagi ometigi. Palavus kipub muidu kehast viimasegi jõuvaru viima, ent meil on kõigil vaja energiat, et töötada - olgu see siis heinakaarel, peenramaal või puhkamise rasket…

Vive la France

Vive la France
Viimaks ometi said prantslased Venemaal võidu - jalgpalli MMi kuldse gloobuse, ühe ihaldatumatest sporditrofeedest. Hea ettekääne visata pilk prantsuse köögile ja selle šedöövritele!

Seitse huvitavat grillmarinaadi!

Seitse huvitavat grillmarinaadi!
Nädalavahetus on parim aeg õues kokkamiseks. Teed sa seda siis uhkel munagrillil või neljast tellisest kokkuklopsitud õuepliital - olulisim on hea liha, mille tunned ära väärt toorainest ja nupukast marinaadist…

Vanemad

Läki taldrikuga Horvaatiasse!

Läki taldrikuga Horvaatiasse!
Kolmapäeva hilisõhtul jalgpalli MMi finaali jõudnud Horvaatia jalgpallikoondis on teeninud paljude eestlaste siira armastuse. Tegu on ka meie joaks muheda ja mõnusa puhkusekohaga, millel oma kulinaarne väärtus. 


(12.07.2018)

10 moodi kurgisalatid

10 moodi kurgisalatid
Kõige suurem kurgihooaeg on käes. Seetõttu otsime välja kõige nupukamad kurgiretseptid, mida passib panna kohe lauale ning peale väikest kuumutamist ka kaane alla keldrisse. 


(10.07.2018)

Lõkketoidud!

Lõkketoidud!
Kes siis suisel ajal ikka tahab toas tuld teha, kui saab teha süüa lõkke peal! Elavatel sütel küpsetatud toit on nii teistmoodi, et pole vaja ühtegi peent maitseainet ja söövad ka kõige hullemad pirtsutajad. Eriti lapsed!


(08.07.2018)

Eesti jäätise päev!

Eesti jäätise päev!
Eesti jäätiselegendi Evald Rooma ehk Onu Eskimo sünnipäeva tähistamiseks on 6. juuli nüüdsest Eesti jäätise päev. Sel puhul valmista kodus oma jäätis, tee sellest pilti ja postita sotsiaalmeediasse #eestijäätis viitega. Toidutare pakub omal…


(06.07.2018)

Alkovabad õllekokteilid

Alkovabad õllekokteilid
Suvega seostub ikka ja alati õlu. Miks mitte üritada alkoholitarbimist leevendada ning proovida põnevaid kokteile, mille tuum on alkoholivaba õlu? Õllekokteilide autorid on Parrot Minibari kokteilirestorani meistrid.


(05.07.2018)

Kukeseened koidavad!

Kukeseened koidavad!
Kukeseened on esimene metsamaiguline loodussaadus, mis toidulaual suve selgroogu murdma hakkab. Just need esimesed seenenupsud on need kõige värskemad ja mõnusamad, sest suurematel seentel kipub jalg vintskeks muutuma.  


(03.07.2018)

123456363738