Uudiskiri Instagram Facebook
 
Hooaeg

Nutikad argiroad

Hooaeg

Nutikad argiroad

Pere ja Kodu
PrindiSoovita sõbrale
Foto: Jaan Heinmaa
Mõni aasta tagasi, veel krooni ajal, pani mitmeid armastatud retseptiraamatuid välja andud nelik – Pille Enden, Lia Virkus, Tiina Lebane ja Epp Mihkels – kokku esimese “Nutika perenaise kokaraamatu”. Sellest kujunes menuk. Nüüd on aeg edasi läinud, rahagi uue nime ja näo saanud. Aeg oli küps, et anda välja “Nutika perenaise kokaraamat 2”.
SÄÄSTLIKULE PERENAISELE
Pere ja Kodu lugejad küsivad meilt tihti lihtsate õhtusöökide retsepte, mis aitaksid perenaisel argipäeviti aega ja raha kokku hoida. Tõsi ta ju on, et pere toiduvarusid täiendades jätame poodi aina rohkem ja rohkem eurosid, kuigi ostukott ei näi selle võrra suuremaks muutuvat.

Retseptimeistrite neliku – Pille Endeni, Lia Virkuse, Tiina Lebase ja Epp Mihkelsi peas aga juba küpseski mõte anda välja “Nutika perenaise kokaraamat 2”, et aidata vaatamata kõrgenevatele toiduhindadele pere-eelarvega plusspoolele jääda. Toome valiku raamatu retsepte ka meie lugeja ette. Algaja kokkaja aitavad need teerajale, kust edasi liikuda. Kogenud perenaisele annavad inspiratsiooni siis, kui tundub, et meelest on pühitud kõik road.

Valmista kõhutunnet järgides süüa arukalt, soodsalt ja alati maitsvalt!

Roosa hapukapsasupp

Guljašš-supp veisehakklihaga

Kiire kartuli-köögiviljasalat

Kartuli-kõrvitsapuder Bologna kastmega

Roheline ahjukana

Ahjus küpsetatud riisi-hakklihapallid

Metsaseene-kartulikotletid rohelise sibula kastmega

Liide porgandikeeks

Uued retseptid

Grillkala suvise murulaugupesto ja röstsibulaga

Kalaroad
Grillkala suvise murulaugupesto ja röstsibulaga