Uudiskiri Instagram Facebook
 

Vanemad

Maiustame kõrvitsaga!

Maiustame kõrvitsaga!
Kui tavaliselt on õun see, mis sügisel koogi sisse pistetakse, siis meie otsustasime sel korral uurida kõrvitsat kui magusaallikat. Armusime sõna otseses mõttes ära ja kui mõistus ei käsiks piiri pidada, võiks siinsed kõrvitsamagustoidud ük…


(29.08.2016)

Kes ei armastaks Sitsiilia kööki?

Kes ei armastaks Sitsiilia kööki?
Siinsed lemmikud on kaasa toodud Lia Virkuse Sitsiilia-reisilt. Levinuimad toorained sealkandis on tsitruselised – sidrun ja apelsin. Kindlasti ka pistaatsiapähklid, päikesekuivatatud tomatid, oliiviõli ja mereannid.


(22.08.2016)

Augustikuine aiapidu

Augustikuine aiapidu
Sumedad suveõhtud on kui loodud aiapidudeks. Menüü, mille saad juba eelmisel päeval ette valmistada, ja bufeelaud, millelt külalised ise söögipoolist haarata saavad, lubavad pidu nautida ka korraldajal endal.


(15.08.2016)

Tervislik toit otse loodusest

Tervislik toit otse loodusest
Minu toitumisfilosoofia on väga lihtne. Soovitan süüa terviktoite, nagu teravilju, köögi- ja kaunvilju, salateid, maitsetaimi, puuvilju, seeni, pähkleid, seemneid, kala, liha, mune ja piima. 


(08.08.2016)

Värviline suvi purgis

Värviline suvi purgis
Suve kauneid värve saab ka purki talletada, nii endale rõõmuks kui ka sõpradele kinkimiseks! Siit leiab midagi igale maitsele.


(01.08.2016)

Tee nüüd tomatiroogi ja hoidiseid!

Tee nüüd tomatiroogi ja hoidiseid!
Igal suvel ootame kodumaiseid tomateid – neid õigeid, mullas kasvanuid ja päikeses küpsenuid, maitsvaid kohe värskelt! Aga kuumtöödeldud tomatitest saab organism vajalikud ained paremini kätte. Lihtne salat, vormiroog või pirukas – kõik see…


(25.07.2016)

123567353637