Uudiskiri Instagram Facebook
 
Vormsi naiste vorstitegu

Vormsi naiste vorstitegu
Olgu poelettidel verivorste kui tahes mitut sorti, kodus tehtud vorstidel on ikka hoopis teine mekk. Põnevust lisab see, et põhikomponendid liiguvad ainult asjassepühendatute ringis ning töö teeb käed korralikult veriseks.

Krõbedas kuues pähklid

Krõbedas kuues pähklid
Advendiaega kodus on ikka iseloomustanud magusvürtsikad aroomid ja kausitäis maiusi, kus piparkookide ja mandariinide kõrval on oma koht ka pähklitel. Olgu need siis pühadele sobivalt pidulikus kuues ja veidi omamoodi!

Piparkoogimaja

Piparkoogimaja
Piparkoogist maja valmistamine on justkui jõulupalve - seda tehes saadavad meid head soovid ja väikesed imed. Et need kõik täituksid, anname mõned nipid, mis asja õnnestumisele kaasa aitavad.

Retseptisoovitusi jõululauale

Retseptisoovitusi jõululauale
Jõuludeks valmistumisel ei tahaks teha mingeid järeleandmisi: jõuluvana olgu ehtne, kingitused rõõmupakkuvad ja toidulaud läbimõeldud. Inimeste kõige oodatuma jõulukingi eest on sel aastal ilmataat liigagi häst…

Pistame kingid pintslisse!

Pistame kingid pintslisse!
Lume kogus on tohutu, õues möllab tuisk ja torm. Tööle ja koju jõudmine on juba paras katsumus, kes jaksaks veel erinevaid poode pidi tuuseldada.

Maitsvad valikud jõululauale

Maitsvad valikud jõululauale
Läbi aegade on püütud jõulude ajal lauale tuua rikkalikult kõige paremat toitu. Vanasti vahetati silk ja aganaleib sealiha, vorstide ja puhtast rukkijahust tehtud leiva vastu ning lapsed võisid sel päeval laual…

1