Sõbrapäev
Tujutõstev tume šokolaad

Mis võiks olla tujutõstmiseks veel parem kui tükike tumedat šokolaadi keset külma talve? Tekitab see ju mõnusa heaolutunde, aitab ennetada viirushaigusi ja maandada stressi!

Sõbrapäev
Romantiline menüü armunutele

Ei tea, kuidas mujal maailmas, aga tundub, et Eestis hakkab sõbrapäev oma esialgset tähendust kaotama. On ju tegemist armunute romantilise päevaga, mil kallimatel võimalus teineteisele erilist tähelepanu osutada.

Sõbrapäev
Viis kooki Valentinale

Kes teeb sõbrapäeval kallimale romantilise õhtusöögi, kes toitub vaid austritest ja šampanjast, aga paljud tähistavad seda päeva eelkõige uhke koogiga.

Sõbrapäev
Maitsev tee kallima südamesse

Nii armastusele kui sõprusel on suur šanss saada kõhu kaudu uut hoogu juurde:) Lisaks lillede ja kaartide kinkimisele võiks õhtul koduses köögis ka mõne tõelise hõrgutise valmistamise ette võtta. Toidud on seekord veidi pidulikumat sorti, romantilise õhtusöögi jaoks just nagu loodud.

Sõbrapäev
Valentinipäeva romantiline õhtusöök Ammende Villa peakokalt

Valentinipäeva õhtuks valmistudes ei tohi unustada, et kõik mida sööme, mõjutab meid ning meie käitumist, enesetunnet ja ka tundeid.

Sõbrapäev
Söödavad kingitused sõbrapäevaks

Sõbrapäeval tehakse tihti kallimale pisike ja armas kingitus.

Sõbrapäev
Armastus käib kõhu kaudu

Eestis on 14. veebruari mõistetud sõbrapäevana, kuid palju kauem ja laiemalt on see olnud tuntud valentinipäevana, mis on pühendatud kõigile armunutele.

Sõbrapäev
Head sõbrapäeva!

Kust pärineb sõbrapäeva traditsioon ja millise hõrgutisega oma sõpra sel puhul üllatada? Alati tahetakse olla lähedastega üheskoos, maiustades millegi sootuks teistsugusega. Kindlasti sobivad sõbrapäevaks mitmesugused südamekujulised toidud.