Uudiskiri Instagram Facebook
 

Vanemad

10 põnevat hoidist, mida just nüüd teha

10 põnevat hoidist, mida just nüüd teha
Marjad pudenevad ning on viimane aeg need kiirelt tallele panna - või muidu kaotad saagi herilastele ja lindudele. Kel tavakeedis igavaks jääb, võiks proovida neid vimkaga moosikesi. 


(20.07.2018)

Kuumade armastajate jahedad road

Kuumade armastajate jahedad road
Suvi on teadagi romantika kuldaeg. Ent liblikad kõhus vajavad ka tahket toitu, mitte ainult õhku ja armastust. Millised on kuumal aja armunute või lihtsalt meelierutavat seiklust otsijate road?


(19.07.2018)

Leitsaku külmad road

Leitsaku külmad road
Kuumaga pole palju söögiks vaja, aga midagi ometigi. Palavus kipub muidu kehast viimasegi jõuvaru viima, ent meil on kõigil vaja energiat, et töötada - olgu see siis heinakaarel, peenramaal või puhkamise rasket koormat taludes. Kogusime Toi…


(17.07.2018)

Vive la France

Vive la France
Viimaks ometi said prantslased Venemaal võidu - jalgpalli MMi kuldse gloobuse, ühe ihaldatumatest sporditrofeedest. Hea ettekääne visata pilk prantsuse köögile ja selle šedöövritele!


(15.07.2018)

Seitse huvitavat grillmarinaadi!

Seitse huvitavat grillmarinaadi!
Nädalavahetus on parim aeg õues kokkamiseks. Teed sa seda siis uhkel munagrillil või neljast tellisest kokkuklopsitud õuepliital - olulisim on hea liha, mille tunned ära väärt toorainest ja nupukast marinaadist. Vaatame üle mõningad grillim…


(14.07.2018)

Läki taldrikuga Horvaatiasse!

Läki taldrikuga Horvaatiasse!
Kolmapäeva hilisõhtul jalgpalli MMi finaali jõudnud Horvaatia jalgpallikoondis on teeninud paljude eestlaste siira armastuse. Tegu on ka meie joaks muheda ja mõnusa puhkusekohaga, millel oma kulinaarne väärtus. 


(12.07.2018)

123456373839