Kokasaated
Nigella ekspress: peomöll

Nigella Lawson korraldab peo – särtsu ja sära kõigile! Ja peo tarbeks pakub Nigella hulgaliselt kiiresti ja lihtsalt valmivaid oivalisi retsepte, kusjuures road võib varem valmis teha, andes neile hiljem vaid kiire ja kerge viimase lihvi, et toidulaud ja ka pidu saaks särtsu täis.

Kokasaated
Nigella ekspress: retro road

Nigella Lawson läheb ajas tagasi, et anda oma armastatumatele retroretseptidele kiirlihv.

Kokasaated
Nigella ekspress: kiire, kiire, aeglane

Nigella Lawson: ekspressmeetodil süüa tehes mängib aeg tähtsat rolli – aga just toidu valmistamisele, mitte valmimisele kuluv aeg.

Kokasaated
Nigella ekspress: kiire fiesta

Kiiresti valmiv terav maitseelamus, mis viib keele alla – meid ootavad Nigella Lawsoni kiirmeetodil valmivad Ladina-Ameerika köögi mõjutustega road.

Kokasaated
Nigella ekspress: hädaabitoidud

Täiuslik koduperenaine Nigella Lawson teab, mida teha, kui avastate oma suureks üllatuseks ukse tagant ootamatud külalised. Ta laseb käiku oma geniaalsed ideed ja nutikad sahvrivarud ning muudab nobedalt kõige tavalisema toidu säravaks pidusöögiks.

Kokasaated
Nigella ekspress: kiire rahustaja

Kõigi poolt armastatud lohutustoidud tehakse ümber Nigella Lawsoni kiirmeetodil ja me näeme, kuidas rahustav ja maitsev toit valmib vaid mõne hetkega.

Kokasaated
Nigella ekspress: tõuse ja mine

Alusta päeva hoogsalt kiirestivalmivate uhkete hommikusöökidega. Nigellal on välja pakkuda terve hommikuarsenal – nädalavahetuse peohommikutest pannkoogimägedeni, tööpäeva hommikusöökidest omapäi nautimiseks mõeldud ampsude ja und ära ajavate kokteilideni. Mõnikord on mõte heast hommikusöögist ainus…

Kokasaated
Nigella ekspress: käigu pealt

Toidu kaasavõtmine pole kunagi nii lihtne olnud, sest Nigella Lawsonil on kiire lahendus olemas. Kuna ta võtab kodust välja minnes alati eine kaasa, oskab ta täpselt öelda, mida igas sellises olukorras valmistada.

Kokasaated
Nigella ekspress: tööpäeva imed

Nigella Lawson jagab nippe, kuidas argipäeval vähese ajakuluga külalisi võõrustada. Kes julgeb veel öelda, et jäägu see ainult nädalavahetuse rõõmuks?

Kokasaated
Nigella ekspress: hei, Presto!

Seekord võlub Nigella Lawson hetkega välja säravaid Itaalia roogi, alustades uhke pastaga ja lõpetades hõlpsalt valmiva piduroaga. Ta teeb süüa, käib poes, kostitab teisi ja jagab kiire söögitegemise nippe – kõike seda osas “Hei, Presto!” – justkui imeväel valmiv Itaalia toit.

Kokasaated
Nigella ekspress: kellaga võidu

Nigella Lawson jätkab retseptidega, mille abil laud saab kiiresti maitsva toiduga kaetud. Ta jookseb ajaga võidu – ja jääb alati peale. Nigella näitab, kuidas valmistada imelisi roogi olemasoleva piiratud ajaga. Tema otseteid kasutades ei pea sa enam kunagi tunde köögis rügama.

Kokasaated
Nigella ekspress: igapäevane lihtne toit

Mida õhtuks süüa teha – see küsimus vaevab meid iga päev, kuid Nigella Lawsonil on vastus olemas võrratu uue sarja Nigella Express esimeses osas. Leiame siit hulganisti ideid, kuidas kiiresti ja maitsvalt süüa teha.

Kokasaated
Nigella retseptid: lohutavad toidud

Nigella Lawson jagas saates oma lemmikuid lohutavate roogade seast - puhas kodune klassika, mille peale saab alati kindel olla, et nad tõstavad tuju ja maitsevad vastupandamatult.

Kokasaated
Nigella retseptid: hea tuju toidud

Nigella Lawson teeb seekord roogi, mis paistavad head, maitsevad head ja teevad su enesetunde heaks!

Kokasaated
Nigella retseptid: vürtsikad road

Nigella Lawson valmistab suurejooneliselt vürtsika söömaaja.

Kokasaated
Nigella retseptid: ainult magustoidud

Nigella Lawson on hull magustoitude järgi ning valis saateks välja oma kõigi aegade parimad magustoidud.

Kokasaated
Nigella retseptid: sensatsiooniline soolo

Nigella Lawson kokkab ja sööb ka siis, kui ta on üksi kodus.

Kokasaated
Nigella retseptid: eksootiline õhtu

Nigella Lawson küpsetab maitsvaid ampsusuuruseid suupisteid, mis on ideaalsed seltskonnale pakkumiseks. Punase oa ja baklažaani dipid, aromaatsed lambalihapallid, aedviljasalat pitaga ehk fattoush - kõik road on tugevalt Lähis-Ida mõjutustega.