Uudiskiri Instagram Facebook
 
Laisa päeva hommikul

Laisa päeva hommikul
Värskelt keedetud kohvi ja sooja saia lõhn tungivad ninna − on see unes või ilmsi? Kas poleks mõnus puhkepäeva hommikul nii ärgata! Hommikusöök voodis − tõeline luksus, eriti vahva, kui lausa üllatus. Et see vaid ilusaks unenäoks ei jääks…


(20.10.2014)

Hakkliharoad, inspireeritud maailma eri paigust

Hakkliharoad, inspireeritud maailma eri paigust
Hakklihast saab mõnel argiõhtul perele kiiresti maitsva roa. Kui on rohkem aega, võib kvaliteetse hakkliha valmistada endale meelepärasest lihast. Kahjuks on siiani poest pea võimatu leida lamba- või ulukihakkliha, millest mina vahel rõõmug…


(06.10.2014)

Kiired road vähestest ainetest

Kiired road vähestest ainetest
Sulnist suvest oleme jõudnud argisesse sügisesse. Töönädala õhtutel on taas hinnas road, mis nõuavad vähe ja valmivad kähku. Otse loomulikult ei saa praegusel aastaajal üle ega ümber värskest köögiviljast ja sügismarjadest.


(22.09.2014)

Metsa seenele!

Metsa seenele!
Mulle meeldivad hommikused seeneretked metsa – mõnusad tunnid looduses koos väikese piknikuga. Ja on ju tore, kui korvitäie seentega tagasi jõudes sellest ka midagi maitsvat kõhutäiteks saab.


(01.09.2014)

Pane suvi purki!

Pane suvi purki!
Kas pole tore midagi oma aia saadustest purki hoidistada? Juba mitmendat suve on minu suured lemmikud magusteravad tšatnid, mida tihti grillipeole minnes kodust kaasa haaran. Ja uskuge – need saavad alati kiirelt otsa!


(18.08.2014)

Parimad maitsed põllult ja metsast

Parimad maitsed põllult ja metsast
On aeg nautida kodumaiseid aia- ja metsaande. Millal siis veel, kui mitte praegu, nautida kõike seda head ja paremat, mida pakub meie napp suvi, ning talletada talveks vitamiine ja maitsemälestusi. 


(04.08.2014)

123456141516