Muhe maheküpsis

Mahetoodete võidukäigus ei kahtle enam keegi. Ja see on vesi meie endi väiketootjate veskile.…

Mahetoodete võidukäigus ei kahtle enam keegi. Ja see on vesi meie endi väiketootjate veskile. Mõni nädal tagasi valmisid kolm uut kodumaist maheküpsis Viljandimaal Pollis toitumisnõustaja Ülle Hõbemägi retseptide alusel  - mandli-rosina küpsis, mustika-ingveri küpsis ja mustsõstra-ingveri küpsis. Tooted on gluteenivabad ja valminud käsitööna. Tooraine arvelt pole ka kokku hoitud. Need sisaldavad kallist kookoserasva, head tatrajahu, maitseks marjajahusid, mahemune, mandleid-rosinaid.
Keda täpsemalt küpsise sisu huvitab, siis munad on Kitsevälja talust, mustsõstrad Viljandimaalt, mustikad Põlvamaalt, rabarberimahl Viljandimaalt, tatrajahu Zerna talust Põlvamaalt.  Ka toote pakendid on valmistatud taaskasutatud paberist ja värvimisel kasutatud looduslikke trükivärve. 
Küpsiseid saab osta Tallinna Kaubamaja Toidumaailmast, Ökosahvrist, Mahemarketist, Via Naturale´st või Tervisepesast Tartus, Biomarketitest, Pärnus Mahe Mark´ist ja Viimsi marketist. 100 g küpsisekarbi müügihind on keskmiselt 3,50 eurot.

 

MINU HINNE
KOMMENTAARID
Lisa kommentaar
Nimi:
Sisu:
Lisa