Juustule!

Eesti poelettidel täienes taas Valio juustusortiment – valikusse on lisandunud põnev Mustapek…

Eesti poelettidel täienes taas Valio juustusortiment – valikusse on lisandunud põnev Mustapekka sari musta pipra, küüslaugu ja magusa tšilli maitseliste gurmeetoorjuustudega. Valio Eesti AS turundusdirektor Krista Kalbini sõnul on tegu eksklusiivse tootesarjaga: „Mustapekka toorjuustudel on eeldus saada sagedaseks külaliseks unikaalseid maitseid hindavate kodukokkade ja veinisõprade menüüs.“
Tegemist on lõigatavate toorjuustudega, mille kõrge rasvasisaldus (44%) ja rikkalik maisteainete segu räägib enda eest. Toorjuustud sobivad nii juustuvaagnale snäkiks kui ka toidu valmistamiseks. Samuti kannatavad need hästi kuumutamist – kuumutamisel sulab toorjuust mõnusalt kreemjaks. Tänu oma rikkalikule maistele annavad toorjuustud huvitava maitsenüansi näiteks kastmetele, suppidele, liharoogadele ja vokitud toitudele.
Mustapekka toorjuustud valmistatakse käsitööna Soomes Valio Kaitsori juustumeiereis. Esimesed Mustapekka juustud tulid Soomes turule juba aastal 1969.  Soomes on Mustapekka toorjuustust saanud tõeline menutoode ning lisaks Eestile jõuab see hõrgutis ka Läti ja Leedu turule.

MINU HINNE
KOMMENTAARID
Lisa kommentaar
Nimi:
Sisu:
Lisa