Uudiskiri Instagram Facebook
 
Nädalalood

Toortoit kohvikusse!

Nädalalood

Toortoit kohvikusse!

PrindiSoovita sõbrale
Foto: Bestseller
Augusti keskpaigast alates pakub Viru Keskuse kolmanda korruse Rahva Raamatus asuv kohvik Bestseller tavamenüü kõrval ka värsket ja tervislikku toortoiduvalikut.

“Meile teadaolevalt on Bestseller esimene ning seni ka ainus kohvik Eestis, kus saab nautida toortoite teadlikult ja läbimõeldult koostatud menüü alusel,” juhatab kohviku juhataja Tiina Kilter meid teemasse. Toortoidumenüüga muutub olemasolev valik mitmekesisemaks ja võimalusterohkemaks. Uus menüü põhineb värsketel puu- ja juurviljadel, millele lisavad vürtsi erinevad pähklid ja maitsetaimed. Need toidud ei sisalda soola, suhkrut, jahu, muna ega loomseid rasvaineid. Teatud roogade valmistamisel, näiteks suppide puhul, kuumutatakse toitu maksimaalselt 47 kraadini. Menüü autorid on toortoiduspetsialistid ja toitlustajad Maari-Liisa Kilter ja Kaija Margumets.
“Toortoidumenüü pole meil sugugi hooajaline ettevõtmine, vaid meil on tõsine kirg ja kavatsus pakkuda toortoitu aastaringselt. Sügisel ootavad kliente juba uued pakkumised ning võime kinnitada, et põnevaid maitsekooslusi annab leiutada ka Eesti pikas talves,” lisab Tiina Kilter.
Toortoidumenüüs on muuhulgas guacamole salat, suvikõrvitsast tehtud värske pasta, tomati-rukola toorsupp, maasika-spinati smuuti, rooma salati ning mango smuuti jm. Valida saab poole ja täisportsjoni vahel. Kohvik Bestseller asub Viru Keskuse kolmandal korrusel Rahva Raamatu kaupluses.  Mine uut menüüd kindlasti uudistama!

 

Uued retseptid

Munavalgeomlett kodujuustu ja spinatiga

Argitoidud
Munavalgeomlett kodujuustu ja spinatiga