Uudiskiri Instagram Facebook
 
Nädalalood

Sigrid Sarv valmistab parimaid kokteile

Nädalalood

Sigrid Sarv valmistab parimaid kokteile

Eesti Baarmenite Assotsiatsioon Toidutare
PrindiSoovita sõbrale
Foto: Eesti Baarmenite Assotsiatsioon
Sel teisipäeval toimunud ööklubis Cafe Amigo kokteilivõistlusel Pere Magloire Calvados Trophy Eesti 2013 oli võidukas kohvik Moon klienditeenindaja Sigrid Sarv. Võistlusele oli tulnud mõõtu võtma 35 baarmeni ja baaridaami üle Eesti, valmistati nii enne- kui pealelõuna-, nii pikki kui lühikesi kokteile. 

Kokteilis tohtis olla kuni 6 koostisosa ning keelatud oli kasutada kalvadose kõrval teisi põhialkohole. Iga võistleja valmistas neli jooki, mille segamiseks oli aega kokku 5 minutit. Võistlejate tulemusi hindas nii maitse- kui tehnikažürii. Võistluse võitis Sigrid Sarv kohvikust Moon pealelõuna-kokteiliga Milo. Teise koha saavutas Olympic Casino baaridaam Liisi Tobre ja kolmanda koha viis Tartusse Otto Fomotškin restoranist Volga 7. Võistlusel selgitati välja ka parim kuni 21-aastane noorvõistleja, kelleks osutus  Laura Kukk Tartu restoranist Meat Market. Kõik võidukokteilid sisaldasid vahukoort, nii et koorekokteilid on uus trend.
Esikoha omanik ja parim noorvõistleja sõidavad aprilli alguses esindama Eestit kalvadose sünnikohta Normandiasse, Deauville´i, kus toimub rahvusvaheline võistlus Calvados Nouvelle Vogue International Trophies 2013.

ESIKOHA KOKTEILI VALMISTAMIST VAATA SIIT 

Uued retseptid

Röstitud kanaliblikas karulaugumarinaadiga

Argitoidud
Röstitud kanaliblikas karulaugumarinaadiga