Lase end ära võluda lembekuu romantikal

Viru Keskuse aatriumis toimub juba sel laupäeval kella 12.00 kuni 19.00ni Lembelaupäev. Üritusel esitleb oma loomingut Korea päritolu kondiiter Heidi Park, Hollandi florist Peter Boeijkens, avatakse Tunnete Postkontor, fotoboks ja toimub palju muud romantikast nõretavat. Kell 14.00 esinevad lembemuusikaga Margus Vaher ning Laur Joamets.
New Yorgi ühe parima kulinaariakooli lõpetanud kondiiter Heidi Park pakub erinevaid ameerika maiuseid uues eestipärases võtmes. Näiteks saab maitsta šokolaadiruute “brownies” jõhvikatega ja tassikooke “cupcakes” kohupiimaga. 
“Selleks laupäevaks valmivad maitsed, mida me pakume päris esmakordselt. Ameerika armastatud maiuseid eestlastele meelepäraseks tehes kasutame vähem suhkrut, lisame vahel ka magustamiseks mett ja valmistame glasuure mustika- ning astelpajujahust. Hindan väga kohalikku toorainet, kõigis meie küpsetistes kasutame alati orgaanilist eesti jahu,” lisas Heidi. Magusasõpradel on üritusel võimalus maitsta ja ka ette tellida roosasid, valgeid ja punaseid pulgakooke, vahukomme, glasuuritud muffineid, südamekujulisi küpsiseid ja teisi küpsetisi.
Heidi Park kolis New Yorgist Tallinna kuue aasta eest just tänu armastusele. Kondiiter Heidi Park avastas alles koogiäris tegutsedes, kuivõrd paljudele on oluline valentinipäeva traditsioon: “Armastuse tähistamine on kena komme , mis annab põhjuse üksteisele rohkem tähelepanu pöörata.”
MINU HINNE
KOMMENTAARID
Lisa kommentaar
Nimi:
Sisu:
Lisa