Viru Keskuses avati uus veinibaar

Autor: Veinituba
Viru Keskuse teisel korrusel tegutseb nüüd tunnustatud veinieksperdi Rein Kasela Veinibaar, kus saab sommeljee abiga valida ligi 200 erineva kvaliteetveini vahel, mida tavapoes ei leidu. Sel nädalal lisanduvad sortimenti ka Prantsuse ja Itaalia oliivi- ja trühvliõlid ning suurepärase veinikõrvase tarbeks foie gras, trühvli-carpaccio, orgaaniline šokolaad ja palju muud.
Veinibaari valikus on esindatud kõik Prantsusmaa ja Itaalia kuulsamad veinipiirkonnad, sealhulgas ka kõrgelt hinnatud orgaanilised veinid Toskaanast. Muuhulgas müüakse ka meelelahutusärimeeste Priit ja Peeter Rebase Ungaris Tokaji veinimajas toodetud veine. Tppmaitseid tasub küsida ka Austriast. Enamus veine pärinevad väikeste pereettevõtmistena tegutsevatest veinimajadest, mis kannavad edasi vanu traditsioone läbi põlvkondade. Veine ja suupisteid saab osta nii kaasa kui ka nautida kohapeal.
Veinibaari sommeljeed jagavad huvilistele nõu ja soovitusi nii meelepärase veini valimisel kui ka toiduga sobitamisel. Veinivaliku ja sommeljeede asjatundlikkuse eest hoolitseb Eesti Sommeljeede Assotsiatsiooni asutaja ning esimene president Rein Kasela isiklikult.
Tulevikus on baaris kavas korraldada nii uute kui ka väärikate vanade veinide degustatsioone ning teisi üritusi, mille sihiks on toetada veinikultuuri levikut ning pakkuda meeldivat ostuelamust klientidele, kes hindavad head veini koos õppinud sommeljee soovitusega. 
MINU HINNE
KOMMENTAARID
Lisa kommentaar
Nimi:
Sisu:
Lisa