Uudiskiri Instagram Facebook
 
Nädalalood

Selgus parim baarmenite meeskond

Nädalalood

Selgus parim baarmenite meeskond

Eesti Baarmenite Assotsiatsioon
PrindiSoovita sõbrale
Foto: Bols Grand Prix
Ööklubis Venus Club toimunud 16. Bols Grand Prix võistkondliku võistluse võitis baarmenite meeskond Butterfly Lounge´st. Parima Bols kokteili tiitli sai Riho Kraus restoranist Clazz. Bols Grand Prix võistlus on välja kasvanud Piccolo Grand Prix võistlusest, mis on Eesti pikima traditsiooniga baarmenite võistkondlik võistlus. Tänavuse võistluse teemaks oli Eesti Vabariigi 95 juubeli puhul "Mu Isamaa, mu arm!"

Nagu on saanud traditsiooniks, koosnes tiim kolmest võistlejast ning valmistati nii enne- kui pealelõuna- ja pikki kokteile. Küll napilt ühe punktiga, aga siiski kindlalt, viis võidu koju Butterfly Lounge meeskond koosseisus Kristo Tomingas, Sylvester Harineem ja Heinar Õispuu. Meeskondlik teine koht läks Olympic Casino baaridaamidele ja kolmanda koha pälvisid kohvik Moon võistlejad. Tänavuseks Bolsi parimaks kokteiliks valiti Riho Krausi kokteil „Öös on asju“, mis eristus oma kreemise ja hästi tasakaalus maitse poolest.
Butterfly Lounge meeskond ja parima kokteili omanik said kõik auhinnaks suurepärase võimaluse oskusi täiendada Bols baarmenite koolis Hollandis Bols Bartending Academy´s.
„Bols Grand Prix võistluse eesmärk on arendada Eesti alkoholikultuuri ja motiveerida Eesti baarmene originaalsete retseptide ja oskustega oma tavapärase baarileti tagant välja tulema ja omavahel võistlema. Valiti ju välja ka iga joogikategooria parim kokteil, “ ütles AS Tridens Bols tootejuht Robert Sulumäe.

Riho Krausi kokteili kui parima Bols kokteili retsepti vaata SIIT 

Uued retseptid

Helle-Moonika Helme kana riisiga ja salat

Segasalatid
Helle-Moonika Helme kana riisiga ja salat