Sünnipäev on tore päev

Allikas: Pere ja Kodu Autor: Lia Virkus
Parim aeg sünnipäeva pidada on loomulikult suvi ja suve sünnipäevalapsed tõelised õnneseened. Võimalusi on siis nii palju: piknik mererannal, jõe ääres, pargis, aasal, koduaias. Mina omalt poolt pakun välja mõned lihtsad toidud, mis maitsevad lastele ja on rahmeldades kergelt ampsatavad ehk siis ideid, mis sobivad suvisele sünnipäevalauale.
Suvel on kõik lihtsam. Haara lapsed sünnipäeva ettevalmistustesse kaasa ja pidu jääb kauaks meelde. Suvisel piknikul saad näiteks ise burgereid valmistada. Selleks tuleks küpsetada kodus pannil või grillil hakklihapihve ning hankida tervislikke kaerataskuid või seemnekukleid. Saia vahele pihv, salatileht, tomativiil ja veidi kastet ning kõhutäide on kärmelt olemas. Burgereid saavad lapsed ise kokku panna ja õues näpu vahelt süüa.
Sünnipäevalaualt ei tohi puududa ka tort või kook. Kindlasti küünaldega! Vahva on valmistada maius just selle numbri kujuline, kui vanaks laps saab. Joogiks on efektne ja pidulik bool, millele võib põnevust lisada eriliste jääkuubikutega.

Vigursalat apelsinipoolikutes
Kana- ja lillkapsanagitsad
Isetehtud tšipsid mehhiko kastmega
Salaami-juustukeerud
Banaanikokteil ja piparmündikoks
Kaks sünnipäevabooli
Kuninganna kook
Kodujuustu-marjakook küpsistega
Sidruniliblikas
Maasika-kohupiimatort tantsivate jänestega
Numbritort sünnipäevaks
Šerbeti-magusroog
Marjane šokolaadirull
MINU HINNE
KOMMENTAARID
Lisa kommentaar
Nimi:
Sisu:
Lisa