Koduveinid, liköörid, siirupid ja limonaadid

Kui sul on oma aiamaa ja saaki kipub moosidest-mahladest üle jääma, siis varem või hiljem läheb vaja mõnda käsiraamatut, kust saada head nõu koduste veinide, likööride ja muu ebaharilikuma kraami pudeldamiseks. Kirjastuse Varrak poolt ilmus veidi aja eest kordustrükist taas üks hea tõlkeraamat "Koduveinid, liköörid, siirupid ja limonaadid".
Selle tagakaanel julgustab autor Beshlie Grimes avastama jookide maailma nende isetegemise läbi. Nippe on ta kogunud nii sõprade käest, kui uurinud-puurinud vanavanemate käsitsi kirjutatud retsepte. Raamatu peatükkide esisoadest leiad väga lihtsad ja head seletused tooraine valimise (selle kvaliteedist algab kõik) ja valmistamise põhiliste töövõtete kohta. Saad teada, kuidas mõnd levinud viga ära hoida, sellele jaole saada või ära parandada.
Mõnusad eksootilised ideed leiavad kiiresti oma tee nende sekka, kel isikilikku aeda pole, aga katsetada-proovida ju tahaks! Või, kel asi juba käe sees, ent uus maitse imponeerib. Veel leiad tavapärastele puuviljade-marjade kombinatsioonidele lisaks ohtralt retsepte, kuidas jookide valmistamisel ka ürte kasutada. maitsestaud saamad ka rumm ja viski.

TELLI RAAMAT HEA HINNAGA SIIT
MINU HINNE
KOMMENTAARID
Lisa kommentaar
Nimi:
Sisu:
Lisa