Taimetoidumess taas ukse ees

Autor: Toidutare
Viru keskuses toimub 2. novembril algusega kell 11 Taimetoidumess. Nagu nimi enda eest räägib, esitletakse üritusel vaid 100% taimseid toite ja toiduaineid. Baltimaade ainsat omataolist messi korraldavad Eesti Loomakaitse Seltsi, Eesti Vegan Seltsi, liikumise Loomade Nimel ja MTÜ Kuulikodu vabatahtlikud.

“Seekord saavad messikülalised tutvuda kõige laiema kaubavalikuga messi ajaloos. Oma kaupu ja teenuseid on tutvustamas ligi 50 eksponenti,” rõõmustab Taimetoidumessi projektijuht Annika Lepp. Ettevõtmine on laienenud mitte ainult osalejate arvu, vaid ka temaatika poolest. Kui algselt kutsuti mess ellu sooviga tutvustada täistaimseid ehk vegan toite, siis tänaseks on messist saanud vegan eluviisi tutvustav mess, kus on esindatud ka loomkatsetevaba kosmeetika, kodukeemia ning orgaanilised ja taimsest materjalist riided.

Sel aastal toimub messi raames esmakordselt Eestis ka puuviljaaeroobika. Tasuta trennid Liisa-Indra Pajuste eestvedamisel toimuvad Taimetoidumessi päeval kaks korda. Osalejaks saab end eelregistreerida puuviljaaeroobika Facebooki lingil. Puuviljaaeroobika on lõbus trenn, kus raskusteks kasutatakse puuvilju, mida saab pärast trenni ära süüa.

MINU HINNE
KOMMENTAARID
Lisa kommentaar
Nimi:
Sisu:
Lisa