Soome aasta parima restorani kokk valmistab kuuekäigulise õhtusöögi

Õismäel asuv Prantsuse kohvik Cafe Lyon saab üheks õhtuks uue peakoka Soome parimast restoranist 2013 Chef & Sommelier Sasu Laukkoneni. 
13. veebruaril kell 19 leiab aset kuuekäiguline gurmeeõhtusöök „Sõprade ringis“, mille road valmivad võidumehe käe all. Laukkonen on tuntud kui puhaste maitsete, käsitöö ja mahetoodete propageerija. Gastronoomide rõõmuks valmistab Laukkonen toite sinimerikarpidest kuni Jeruusalemma artišokist jäätiseni.  Cafe Lyoni poolt annab õhtusöögile maitseküllust juurde Mihkel Heinmets, kes valmistab näiteks madalküpsetatud veist ja magustoiduna suitsutatud õuna vahtu.
„Meil on tõsiselt hea meel ja me oleme uhked, et põhjamaa köögi üks viimase aja säravaimatest tähtedest tuleb meie kohvikusse süüa tegema! See on suur au. Sasu toitude juures võlub mind nende lihtsus ja tooraine üllatuslik kasutamine, mis kokku moodustab tõelise maitsenaudingu,“ rääkis Cafe Lyoni kohviku ja pagariäri juhataja Iivi Saar.
„Soovime oma klientide jaoks pakkuda gastronoomilisi elamusi ja gurmeeõhtusöögid koos hea veiniga on meie kohviku igakuiseks lahutamatuks osaks. Kuna Cafe Lyonis on vaid 50 kohta, soovitan kiirelt reageerida,“ toonitas Saar.
Õhtusöögi hind on koos veinidega 69 eurot.
MINU HINNE
KOMMENTAARID
Lisa kommentaar
Nimi:
Sisu:
Lisa