Eesti tegijad vallutavad Soome horeca-turgu

Allikas: Toidutare
Kolmapäeval, 19.3. 2014 avatakse Gastro Helsinki mess, mis on suurim hotellinduse, restoranide ja toitlustuse (horeca) erialaüritus Soomes. Mess on hästi tuntud nii Põhjamaades kui ka Eestis. 
Tänavu osaleb Gastrol üle 260 eksponendi ning samas toimuval ViiniExpo veini- ja joogimessil on väljas üle 40 eksponendi. Külastajaid oodatakse enam kui 15000. Gastro Helsinki on avatud 19.-21.3. ja ViiniExpo 20.-22.3. Helsingi messikeskuses.

Messi teeb eriliseks see, et esitlemas on end rekordarv Eesti eksponente - 18. Arvestades Gastro messi lähedust ja tihedat koostööd Eesti ning Soome ettevõtete vahel on paljudesse messistendidesse kaasatud eestlastest konsultandid, müügiesindajad. Messile oodatakse ligi poolt tuhandet toidutööstuse ja toitlustusvaldkonna külastajat Eestist.

Eesti eksponendid on A-Vorst OÜ, Balsnack International Holding AS, Foodtrade OÜ, Kikas OÜ, Largo AS, Pagaripoisid OÜ, Paljassaare Kalatööstus AS, Rõngu Mahl AS, Saaremaa DeliFood OÜ, Saaremaa Lihatööstus OÜ, Snack Time OÜ, Tarplani Kaubanduse OÜ ja stendi kaaskorraldaja Profexpo OÜ, Bestmarki Suurköökide AS, Kalakala & Pojad OÜ, Kokariided OÜ, Reval Kondiiter OÜ ja Seafood International OÜ.
MINU HINNE
KOMMENTAARID
Lisa kommentaar
Nimi:
Sisu:
Lisa