Uudiskiri Instagram Facebook
 
Nädalalood

Laadi alla uus retseptiäpp!

Nädalalood

Laadi alla uus retseptiäpp!

PrindiSoovita sõbrale
Foto: Homedream
Toidutare sai valmis kauaoodatud retseptiäpi iOS-süsteemi telefonidele ja tahvelarvutitele. Kõik, kes äpi alla laadivad ja uudist Facebookis jagavad, võtavad osa loosimisest!
Laadi oma telefoni või tahvelarvutisse Toidutare iOS äpp siit: https://itunes.apple.com/us/app/toidutare/id838167356Jaga meie uudist ja võid võita imeilusa kevadise  pressitud mustriga La vida joogiklaasid (6 tk) ja kannu. Komplekt sobib kasutamiseks nii igapäevaselt kui pidupäevadel! Komplekti hind 30,80 EUR.


Homedream on armas sisustusaksessuaaride, kodukeraamika ja klaastoodete veebipood. Homedream.ee müüb kvaliteetseid tooteid Rootsi kaubamärgilt Cult Design, Taani kaubamärgilt Lisbeth Dahl ja Saksa kaubamärgilt La vida. Tootevalikus on romantilises stiilis taldrikud, kausid, tassid, pokaalid ja vannitoatarvikud Lisbeth Dahlilt, kuivainete topsid, seebi- ja nõudepesudosaatorid Cult Design´ilt ja funktsionaalse disainiga lillepotid ja lillepotiümbrised, savist ja portselanist nõud La vidalt.

Kõik, kes annavad kommentaarides märku, et on rakenduse alla laadinud, osalevad samuti loosimisel. LOOSIMINE TOIMUB 31. MÄRTSIL.

KLAASIKOMPLEKTI VÕITIS TOIDUTARE.EE KASUTAJA KYLLIKE. TOIMETUS VÕTAB TEIEGA ÜHENDUST. PALJU ÕNNE!

Androidi äpi saab alla laadida siit: https://play.google.com/store/apps/details?id=ee.toidutare


KOMMENTAARID

Aire Murd 30.märts 2014 14:41
Laadisin äppi oma mobiili. Mugav nüüd kasutada !
Kyllike 27.märts 2014 11:59
Küllike 24.03 2014 Äpp alla laetud
Kati 26.märts 2014 13:04
Äpp alla laetud
1
Lisa kommentaar

Uued retseptid

Röstitud kanaliblikas karulaugumarinaadiga

Argitoidud
Röstitud kanaliblikas karulaugumarinaadiga