Maitse uusi grilltooteid

Rakvere selle suve grilltoodete marinaadidele loovad maitseid naturaalsed koostisosad nagu Kreeka jogurt, metsmustikad, puravikud, ploomipüree, värske mugulsibul ja erinevad köögiviljad ning rohelised ürdid. 

Uutes mahlasest ja läbikasvanud kodumaisest seakaelakarbonaadist valmistatud šašlõkkides on ühendatud moodsad maitsed ja pikaajalised traditsioonid.
* Kreeka jogurti šašlõkk on maitsestunud ehtsa paksu Kreeka jogurtiga marinaadis, millele lisavad nüansi rohelised ürdid, piprasegu ja küüslauk.
* Traditsiooniline Kaukaasia šašlõkk saab oma rikkaliku maitse rohkest värskest mugulsibulast, köögiviljadest, küüslaugust ja ürtidest. Uued šašlõkid ei sisalda säilitusaineid ega kunstlikku lõhna- ja maitsetugevdajat E621.

Sellesuviste uute grill-lihade valikus on nii traditsioonilisi retsepte kui uus üllatav maitsekombinatsioon.
* Šašlõki kodumaalt pärit retsepti järgi valmistatud Kaukaasia grill-liha tooraineks on vähese rasvasisaldusega kvaliteetse kodumaise seavälisfilee paksemad lihalõigud, mis tagavad mahlase grillielamuse. Maitset annavad lihale värske mugulsibul, erinevad piprad, köögiviljad, ürdid, küüslauk ja petersell.
* Mahlasest kodumaisest seakaelakarbonaadist valmistatud ploomi-tšilli grilli-liha saab oma maitse magus-teravast tšillisest ploomimarinaadist, mille koostises annavad tooni ehtne ploomipüree, rohelised ürdid, paprikatükikesed, küüslauk, tomat, pune ja maitseained, sh must pipar ja Cayenne. Uued grill-lihad ei sisalda säilitusaineid ega kunstlikku lõhna- ja maitsetugevdajat E621.

„Puhtad maitsed“ tootesari, mis pakub grillile ainult puhtaid eestimaiseid maitseid, on saanud  täiendust 2 uue šašlõkiga.
* Metsmustikašašlõkk on maitsestunud naturaalse metsmustikapüreega marinaadis.
* Puravikega šašlõkk saab õige meki kuivatatud puravikutükikestest, värskest sibulast, piprasegust ja küüslaugust.
Šašlõkiks on lõigatud parimad tükid parajalt läbikasvanud kodumaisest seakaelakarbonaadist ning lisatud ei ole säilitusaineid ega muid E-aineid.

Grillvorstide tootevalikusse on lisandunud kaks põnevat toodet. Poola köögist inspireeritud pikk ja peenike kergelt suitsutatud grillkabanoss on mõnus keskmiselt vürtsikas suutäis, mida sobib süüa nii grillitult kui praetult ja kas või külma suupistena. Toorvorstisõpradele pakume aga vallatult täpilist linaseemnetega grillvorsti lambasooles, millele annavad täidlase maitse ja krõmpsuva struktuuri linaseemned, veidi magusat maitsenüanssi aga lisatud porganditükikesed. Mõlemad uudisvorstid sisaldavad tervelt 75% sealiha ning neis ei ole kasutatud kunstlikku lõhna- ja maitsetugevdajat E621.

Grilligurmaanide maitsemeeli üllatavad sel suvel talle- ja lihaveiselihast šašlõkid.
* Mojito marinaadis tallešašlõkis on kvaliteetne talleliha maitsestunud marinaadis, mille koostises on laim ja piparmünt, maitset annavad veel mineraalaineterikas meresool, maitseained ja ürdid.
* Lihaveisešašlõki tooraineks on valitud kvaliteetne eestimaine laagerdatud lihaveise välisfilee, mille korralikult lõigatud ja paraja suurusega tükid on maitsestunud kreemja konsistentsiga marinaadis, mille koostises on toiduõli ja erinevad piprad.

MINU HINNE
KOMMENTAARID
Lisa kommentaar
Nimi:
Sisu:
Lisa