Mine uudistama R-Kioski uut menüüd

R-Kioskitest on saanud õdusad väikepoed, mis ajalehtede, lotopiletite ja muu pudi-padi kõrval ka head näksimist pakuvad. Suve hakul uuendati tublisti oma tänavatoidu valikut, keskendudes eestimaisele toorainele ja kvaliteetsele kohvile. 

Suurte ärikettide toiduvaliku muutmine pole käkitegu. Ent R-Kiosk on võtnud südameasjaks pakkuda võimalikult head tänavatoitu, alates ürtidega maitsestatud hot dog'ist, ohtra täidisega võileibadest (proovi kindlasti ära Pikkpoisivõiku), täidetud pannkookidest kuni croissant'ide, maitsestatud pähklite ja hea korraliku kohvini välja. Kogu menüüs pakutava väljavalimise või valmistamise ahelasse on kaasatud Eesti oma tootjaid või tippspetsialistid. Näites ürdivorsti autoriks on Indrek Kivisalu, maitsestatud pähklite retsepti töötas välja Emmanuel Wille ning kohvioad R-Kohvi jaoks valiti ühise maitsmise käigus välja koostöös Gourmet Coffee ekspertidega.
Uuenenud valikust leiad aga ka piiritaguseid uusi põnevaid maitseid. Näiteks Landessa kohvijooke peetakse maailmas parimateks ning äraproovitud jääkohv ja kakao maitsevad mõlemad oivaliselt.
R-kioskist tasub läbi asutuda ka hommikuti, kui kodus ärkamine liiga hilja peale jäi. Siis tasub lisaks rikkalikule võileivavalikule uurida sooduspakkumisi. Näiteks tass kohvi ja üks croissant, olgu siis juustuga või šokolaadiga, maksavad vaid 1.95!
R-Kiosk on enam kui 100 müügikohaga üle Eesti üks suurimaid jaekette, kes tänavatoitu pakub. R-Kiosk kuulub Norra ettevõttele Reitan Grupp ning osad R-Kioskid töötavad frantsiisi-põhimõtteid järgides. Eestis on selliseid kioskeid 11.

MINU HINNE
KOMMENTAARID
Lisa kommentaar
Nimi:
Sisu:
Lisa
Liisa 04.juuli 2014 11:28
Tõesti on R-Kiosk on valikut suurepäraselt täiendanud. Mulle väga meeldib. Rohkem võiks veel olla valikus värsket- salateid, smuutisid, puuvilju, siis oleks juba päris hea (Y). Edu!
1