Uudiskiri Instagram Facebook
 
Nädalalood

Alusta päeva smuutiga

Nädalalood

Alusta päeva smuutiga

PrindiSoovita sõbrale
Foto: Pai Pluss hommikusmuuti
Põltsamaa Felix laiendas funktsionaalsete smuutide sarja Pai Pluss, lisades tootevalikusse uue jõhvika-õuna hommikusmuuti kiudainete ja B-rühma vitamiinidega.
Pai Pluss jõhvika-õuna smuuti on rikastatud B-rühma vitamiinidega, mis aitavad kaasa vaimsele jõudlusele ja närvisüsteemi talitlusele ning vähendavad väsimust ja kurnatust.
2014. aasta alguses arendas Põltsamaa Felix koostöös Eesti Maaülikooli teaduritega välja esimesed Eestis toodetud funktsionaalsed smuutid, mis sisaldavad kaltsiumi ja B-rühma vitamiine. 2014. aasta Eesti parima toiduaine konkursil Pai Pluss smuutid valiti parimaks mittealkohoolseks joogiks. Pai Pluss smuutid on 100% mahlasisaldusega, ilma lisatud suhkru ning säilitusaineteta. Pai Plussi sarja kuuluvad mustika-banaani smuuti kaltsiumiga, ananassi-mango smuuti B-vitamiinidega ning jõhvika-õuna hommikusmuuti jogurti, kiudainete ja B-rühma vitamiinidega.
Funktsionaalseks nimetatakse toitu, millel on lisaks toitelistele funktsioonidele teaduslikult tõestatud ka mõni tervist tugevdav ehk füsioloogilist funktsiooni parandav või mõne haiguse riski vähendav või ennetav toime.

Uued retseptid

Grillkala suvise murulaugupesto ja röstsibulaga

Kalaroad
Grillkala suvise murulaugupesto ja röstsibulaga