Uudiskiri Instagram Facebook
 
Nädalalood

Tallinna noortenädal korraldab Gurmeedinee!

Nädalalood

Tallinna noortenädal korraldab Gurmeedinee!

PrindiSoovita sõbrale
Foto: Elina ja Silvia Kurr
22. oktoobril algusega kell 17 toimub Tallinna noortenädala raames Eesti Arhitektuurikeskuse Arhitektuurikatlas pidulik õhtusöök „Gurmeedinee“, mida juhib tuntud stilist Ženja Fokin. Õhtusöögile on oodatud kõik toiduvalmistamisest, -stilistikast, -blogimisest ja –fotograafiast huvitunud.
Õhtusöögil pakutakse maitsvaid hõrgutisi, räägitakse noorte kohviku- ja restoranikultuurist, trendidest toiduvalmistamises, tervislikust ja mitmekesisest toitumisest ja paljust muust. Eksperdid jagavad noortele põnevaid ja inspireerivaid lugusid oma tööalastest väljakutsetest ja sellest, kuidas hobist saab töö.

Ekspertidena osalevad õhtusöögil restoranide Ö ja Kaks Kokka üks peakokkadest Rauno Paukson, fotograaf Johannes Hõimoja, aastate jooksul mitmekümneid kokaraamatuid välja andnud ja pikalt toiduvalmistamisega tegelenud Lia Virkus, toidublogijana tuntud Ragne Värk, kes tegutseb nii toidustilisti kui ka toidufotograafina ning on köögitoimetajana töötanud ka ajakirjas “Maret”. Veel on kokandusekspertide ridades eelkõige Kalamajas tuntust kogunud pop-up-jäätisekohviku “Jäätis” asutajad ja eestvedajad Sigrid Viir ja Kristiina Hansen.


Kel huvi õhtusöögil osaleda, saab end kirja panna siin.


„Gurmeedinee“ toimub Tallinna noortenädala raames. Tutvu kogu Tallinna noortenädala programmiga kodulehel www.noortenadal.ee ja Facebookis: noortenadal. Tallinna noortenädal toimub 21.–24. oktoobrini ja peakorraldajaks on Tallinna Spordi- ja Noorsooamet.

Uued retseptid

Kurgibool

Jaanid
Kurgibool