Sandra Vungi lõi oma tootesarja veganitele

Mitmete raamatute autor ja blogija Sandra Vungi on koostöös Austan Loodust Grupiga toonud müügile omanimelise veganküpsetiste sarja. Tegemist on esimese Eesti oma vegantoote sarjaga, mis jõuab poodides laialdaselt müügile.
“Seni on olnud võimalik leida poest mõni üksik, enamasti välismaine küpsis, mis on kogemata juhtunud olema taimne. Nende leidmiseks pidi ka pikalt etikette lugema ja eeltööd tegema,” kõneles Sandra Vungi. Sellist luksust, et taimse toidu eelistajaid, keda on Eestis aasta-aastalt järjest rohkem, saaks kiirel päeval haarata möödaminnes poest valmiskoogi, pole olnud.

Sandra Vungi möönab, et heaks lahenduseks on alati iseküpsetamine, kuid tihtilugu napib selleks aega. “Ma tundsin puudust just sellest, et kiirelt poest läbi käies oleks võimalik kaasa osta vegan küpsised ja kooke, mis on toodetud Eestis ja mille kvaliteedis võib kindel olla,” lisas ta.

Toodete sihtrühmana näeb retseptide autor taimetoitlasi ja veganeid, aga ka neid, kes ei talu muna või piimatooteid. Samuti kõiki inimesi, kellele meeldivad lihtsalt head maitsed ning naturaalsed ja säilitusainete vabad küpsetised.
Esialgu on valikus kolm toodet: pehmed kakao-apelsiniküpsised, krõbedad kaera-õunaküpsised ning maapähkli-porgandibrownied. Väiksema, 200-grammise karbi hind jääb tavapoodides umbes 2–3 euro vahele.

Sel pühapäeval toimuval iga-aastasel taimetoitlaste suurüritusel Taimetoidumess saab Eesti esimese vegantootesarja küpsetisi ka ise maitsta ning retseptide autori Sandra Vungiga kohtuda. 
MINU HINNE
KOMMENTAARID
Lisa kommentaar
Nimi:
Sisu:
Lisa