Uudiskiri Instagram Facebook
 
Nädalalood

Šokolaadiga reisile

Nädalalood

Šokolaadiga reisile

PrindiSoovita sõbrale
Sel kuul jõuab poodidesse Karl Fazeri uus šokolaaditahvlite sari Travel, mille iga tahvliga saab maiustaja osa reisiteemalisest elamusest – alates meelelahutuslikust videoloost kuni lennupiletini välja. 
Travel sarja kuuluvad neljast maailma linnast, Rio de Janeirost, New Yorkist, Kopenhaagenist ja Londonist  inspireeritud maitsed – piparmündimaitselised šokolaadid värviliste kommidega, valged šokolaadid krõbeda lagritsa ja vaarikatükkidega, piimašokolaadid krõmpsuva iirise ja soolaküpsistega ning jääkohvi ja mudakoogiga.

Seega pakub uus sari vaheldust tavapärastele šokolaaditahvlitele nii maitse, kuju kui ka sisu poolest. “Eranditult iga šokolaadiga käib kaasas ka auhind, mis teeb sellest sarjast tõelise üllataja. Kas poleks mitte tore saada lisaks mõnusale maiusele ka näiteks lõbusa sambatunni Rio de Janeiros, vannipart oma Kopenhaageni hotelli või karikatuuri Big Beni ees,” tõi  Fazer Eesti maiustuste kategooriajuht Triin Aasma näiteid šokolaaditahvlites peituvatest elamustest.

“Eksklusiivseima auhinnana on maiasmokkadel võimalus võita lennupilet Rio de Janeirosse, New Yorki, Kopenhaagenisse või Londonisse,” lisas ta.

Karl Fazer Travel šokolaadid tulevad müüki 130-grammiste tahvlitena. Iga paberi pöördel on unikaalne kood, mille sisestamisel veebileheküljel karlfazertravel.com saab teada, milline unikaalne auhind šokolaadiga kaasneb. 

Uued retseptid

Kurgibool

Jaanid
Kurgibool