Fiskars keedab pastat

Sel kevadel tutvustab Fiskars taas uusi stiilseid köögiriistu, seekord pasta valmistamiseks ja serveerimiseks. Uude pastakomplekti kuulub viis köögiriista, mis on kõik lihtsalt kasutatavad, puhastatavad ning hoiustatavad.
Hea disianiga köögiriistad on mugavad käes hoidmiseks ning aitavad saavutada köögis parimad tulemused. Lisaks on samas stiilis töövahendeid võimalik kombineerida teiste Fiskarsi köögitoodetega. Pastakomplekti kuuluvad vahendid pasta koostisosade ettevalmistamiseks, pasta keetmiseks, toidu nautimiseks ning ka ülejääkide hoiustamiseks:

•         Pastalusikas sobib hästi pasta ja nuudlite serveerimiseks. Selle keskel on ka portsjoni mõõtja, mille abil saab alati valmistada just nii palju pastat nagu vaja.
•         Karbiga riivil on olemas hoiukarp. See on puhas ja lihtne köögiriist riivimiseks ja koostisosade hoiustamiseks.
•         Koorija sobib hästi porgandite, ingveri ja muude pasta jaoks vajalike toiduainete koorimiseks. Koorijat on võimalik lihtsalt kasutada nii edasi kui ka tagasi liigutades. Mugav Softgrip käepide aitab seda kindlalt käes hoida ka siis kui käed on märjad.
•         Pitsalõikuri plasikust tera ei lase pitsal lõikuri külge kleepuda.
•         Veinipudeli avajal on lihtne avamisfunktsioon. Ilma tõmbamata või jõudu kasutamata eemaldub kork vaid avajat ühes suunas keerates.
MINU HINNE
KOMMENTAARID
Lisa kommentaar
Nimi:
Sisu:
Lisa