Mine uudistama Norra juustu!

Suuremate Rimi hüpermarketite juustulettidelt tasub kindlasti üles otsida 3 põnevat kvaliteetjuustu – Jarlsberg, Kolibrie ja Norra rahvusjuust Gudbrandsdalen. Juustud on kogunud populaarsust üle kogu maailma – USA-st kuni Austraaliani.

JARLSBERG - Norra poolkõva preemium kvaliteediga Emmentali tüüpi juust

Mis teeb selle juustu eriliseks? Pähkline maitse ja aroom, pisut tugevam maitse kui Emmental juustul ning väga head sulamisomadused, mistõttu sobib Jarlsberg juust väga hästi ahjuroogadesse ja quiche'ide valmistamiseks. Muidugi sobib juust ka snäkina veini kõrvale, salatitesse, võileivale, pizzale riivida ning vormiroogade peale. Jarlsberg on müügil 10 suurema Rimi hüpermarketi juustulettidel - Ülemiste, Haabersti, Mustakivi, Tartu Lõunakeskuse, Pärnu, Narva, Norde, Sõpruse, Magistrali ja Tartu Rebase Rimis. Otsi Jarlsberg üles ka Facebookist.
Vaata lisaks ka videot!

VAATA RETSEPTI: Täidetud pannkook juustukastmegaKolibrie – Brie valgehallitusjuust

Prantsuse päritolu pehme valge juust Brie on pehme ja koorene, valmistatud 100% lehmapiimast. Juust sobib ideaalselt veiniõhtute juustuvalikusse, röstsaiaga, ahjuvõileibadele, pitsa peale, pirukatesse. Proovi juustu ka grillida - paneeritult jahus, munas ja riivjuustus – serveeri kuumalt vaarika-toormoosiga. Kolibrie on müügil 14 suuremas Rimi hüpermarketis, Stockmannis ja Solarise toidupoes. Juustu müüakse väikeste sektoritena.Vaata videot!

VAATA RETSEPTI: Pirukas Brie, Porsciutto ja pirniga

VAATA RETSEPTI: Brie juustuga pastaGudbrandsdalen - klassikaline pruun Norra rahvusjuust

Mõnusalt magusa maitsega karamelline juust sulab suus. Juust on valmistatud lehma- ja kitsepiimast. Sobib hästi täistera saiaga, muraka-, vaarika-, apelsini- või maasikamoosiga. Sobib ka magustoitude sees katsetamiseks. Norralastele meeldib juustu nautida koos värskelt valmistatud vahvlitega – kes julgem katsetaja, proovige järgi. Gudbrandsdalen on müügil 6 suuremas Rimi kaupluses - Ülemiste, Haabersti, Mustakivi, Tartu Lõunakeskuse Norde ja Sõpruse Rimis, lisaks Stockmannis ja Solarises.

Vaata lisainfot tootja kohta.

VAATA RETSEPTI: Lameleivakesed kahe imelise juustuga MINU HINNE
KOMMENTAARID
Lisa kommentaar
Nimi:
Sisu:
Lisa