Uudiskiri Instagram Facebook
 
Nädalalood

Mamo salatid nüüd ka R-Kioskist

Nädalalood

Mamo salatid nüüd ka R-Kioskist

PrindiSoovita sõbrale
Kui nälg keset pikka päeva näpistama hakkab, siis tea, et R-Kioski kauplustes üle Eesti on nüüdsest müügil uued, tervist väärtustavate inimeste toidulauale hästi sobivad Mamo salatid, mis lausa pakatavad vitamiinidest ja olulistest toitainetest.
"R-Kiosk ja Mamo panid seljad kokku, et teha värske ja täisväärtuslik toit kättesaadavaks laiemale inimeste hulgale ning ahvatleda R-Kioski kauplustesse ka neid inimesi, kes täna arvavad, et „mina sealt niikuinii endale midagi ei saa". Salatid on esimene suur samm ja rõhk ei olegi siin sõnal „salat", vaid täisväärtuslikul toidul, mis on kehale ja vaimule hea ning mille najal kestad kaua," selgitas R-Kioski tegevjuht Tiia Ilves.

Mamo juhi Margit Härma hinnangul rikastavad uued salatid Eesti inimeste tervislikku toiduvalikut oluliselt. "Salatid on maitsvad ja samas ka täisväärtuslikud ning tasakaalustatud," sõnas Härma. "Täisväärtuslik tähendab, et salatid koosnevad komponentidest, mis sisaldavad palju väärtuslikke vitamiine, mineraale, vajalikke rasvu ja kiudaineid.
Tasakaalustatud tähendab aga seda, et iga salati koostises on hoolikalt läbimõeldud, et iga sööja saaks sealt kõiki olulisi toitaineid heas proportsioonis. Selleks on salatis kõrvuti kergemini seeditavaid küpsetatud koostisosasid toortoiduga, mis kõige ohtramini sisaldavad vitamiine ja eluks vajalikke ensüüme. Nii, et kõht saaks täis, aga kehale oleks kerge ja kasulik. Aga kõige tähtsam on ikka väga hea maitse. Maitse ruulib!" iseloomustas Margit Härma uute salatite väljatöötamise põhimõtteid.

Valida on kolme erinevat salatit - veiselihasalatit ubade ja vinegrettkastmega, kanasalatit riisinuudlite ja maapähklikastmega ning ilma lihata salatit grillitud bataadi ja mündikastmega. Kõik salatid on ääretult toitvad ning korralikud kõhutäied.

Esialgu müüb R-Kiosk uusi salateid kahekümnes Tallinna, Tartu ja Pärnu väikepoes. Kindlasti laieneb Mamo salativalik ka järgmistesse R-Kioski kauplustesse.

Uued retseptid

Kurgibool

Jaanid
Kurgibool