Uudiskiri Instagram Facebook
 
Nädalalood

Oma Maitse kutsub lugejaid gurmeereisile Sitsiiliasse

Nädalalood

Oma Maitse kutsub lugejaid gurmeereisile Sitsiiliasse

PrindiSoovita sõbrale
Oma Maitse kutsub lugejaid gurmeereisile Sitsiiliasse 3.–10. oktoobril 2016! 
Vahemere suurim saar Sitsiilia on põnev kultuuride kokkupuutepunkt, olles ajaloo vältel kuulunud mitme impeeriumi koosseisu. Reisihuviline leiab siit kõike: keskaegseid linnu, rohelisi viinamarjaväljasid, sooja merevett ja maitsvaid kohaliku köögi hõrgutisi.


Kui soovid taaselustada kirge Itaalia toidu- ja veinikultuuri vastu ning midagi uut õppida, kogeda ja näha, siis see põhjalikult Sitsiilia toidu- ja kultuurilukku süübiv reis on just Sulle loodud!


Oma Maitse lugejatele mõeldud soodushinnas: lennupiletid Tallinn-Catania-Tallinn, ringsõiduprogramm, giiditeenused kohapeal, õhtusöögid 04.10, 05.10, 06.10 ja 09.10, majutus koos hommikusöögiga.


• Spetsiaalselt Oma Maitse lugejaile koostatud ja slow foodi põhimõtetest kantud reisiprogramm süveneb Sitsiilia toidu- ja kultuurilukku ning pakub võimalust maitsta ja asjatundjate juhendusel ka valmistada autentset Sitsiilia toitu.
• Reisi hinnas sisaldub põhjalik ekskursiooniprogramm koos degustatsioonide ja õhtusöökidega kohalikes veinimajades ja trattoria’des.
• Reisi saadab kogenud eestikeelne giid!
• Hind reisijale 1250.-


Tekkis küsimusi? Helista julgelt! Tel +372 631 0126

Vaata programmi gomaailm.ee/OmaMaitse

Uued retseptid

Kurgibool

Jaanid
Kurgibool