Uudiskiri Instagram Facebook
 
Nädalalood

Täna tähistatakse ülemaailmset kätehügieeni päeva

Nädalalood

Täna tähistatakse ülemaailmset kätehügieeni päeva

PrindiSoovita sõbrale
Täna, 5. mail tähistatakse kõikjal maailmas kätehügieeni päeva, mistõttu kutsub Gustavsberg pöörama erilist tähelepanu käte pesemisele ning keskkonnale, kus me iga päev oma käte hügieenilise puhtuse eest hoolt kanname.
„Eriti oluline on kanda hoolt selle eest, et käte puhtusest õpiksid lugu pidama pere kõige väiksemad liikmed. On selge, et lapsed kasutavad maailma tundmaõppimiseks käsi. Nad katsuvad nii kodus kui ka avalikes ruumides pindu, võtavad üles erinevaid asju, mängivad, meisterdavad ja ehitavad – sageli saavad väiksed käed palju rohkem rakendust kui täiskasvanute käed,“ tõdes Villeroy & Boch Gustavsberg Eesti müügijuht Aivi Paju.
Tema sõnul hoolitsevad emad üldjuhul selle eest, et nende võsukeste käed pärast suuri avastusretki puhtaks saaksid. Et aga terve pere kätehügieen oleks parimal tasemel, tasub panustada sellesse, et vannituba oleks võimalikult meeldiv ruum.
„On selge, et veedame ühes või teises ruumis aega rohkem ja sagedamini, kui meile meeldib seal – seetõttu tasub juba vannituba sisustades mõelda lisaks mööbli ja tarvikute funktsionaalsetele külgedele ka sellele, kuidas muuta vannituba võimalikult helgeks, visuaalselt atraktiivseks ja lõõgastavaks ruumiks,“ soovitas Paju.

Uued retseptid

Kurgibool

Jaanid
Kurgibool