Uudiskiri Instagram Facebook
 
Nädalalood

Uued suvised kastmed ja mõnusad kõrbuskid lastele Salvestilt

Nädalalood

Uued suvised kastmed ja mõnusad kõrbuskid lastele Salvestilt

PrindiSoovita sõbrale
Poelettidele on jõudnud oma 70. tegutsemisaastat tähistava Salvesti uued särtsakad kastmed ning kõige pisematele suunatud Põnni tootesarja uudistooted.

Salvesti Põnni tootesarja valikusse on jõudnud uued tervislikud näputoidud – Neljaviljakrõbuskid ja Kamapallid. Mõlemad tooted on sobilikud imikutele peale kaheksandat elukuud. „Näputoidud on selles vanuses lastele väga olulised arendamaks koordinatsiooni suu ja käte vahel ning õppimaks tükkide mälumist,“ selgitas Salvesti turundus- ja tootearendusjuht Aulike Miljand. Põnni uued näputoidud on laktoosivabad ning rikastatud B1-vitamiiniga.
Neljaviljakrõbuskid ja Kamapallid ei sisalda piimavalku, muna ega sojavalku ning neile ei ole lisatud soola ja suhkrut.
Salvesti Põnn tootesari on käimasoleval aastal pärjatud mitme olulise auhinnaga: Põnni ökoloogiline neljaviljapuder banaani ja mustikaga nimetati Parim Toiduaine 2016 konkursil  Eesti parimaks lastetoiduks. Turu-uuringute firma Nielseni andmete järgi oli Põnni ökoloogiline Köögiviljapüree veiselihaga edukaim uus toode lastetoitude kategoorias. Salvest alustas lastetoitude tegemist juba 1966. aastal.


HEA TEADA!

Neljaviljakrõbuskid ja Kamapallid ei sisalda piimavalku, muna ega sojavalku ning neile ei ole lisatud soola ja suhkrut!Salvesti tootevalikusse on lisandunud uued kastmed, mis sobivad nii suviste liha- ja kalaroogade kõrvale kui ka lisandiks mahlastele võileibadele. Uues kastmesarjas on neli toodet: kodumaine ja rohke tomatisisaldusega ketšup, ehtsate mustsõstraseemnetega BBQ mustasõstrakaste, sinepiseemnetega vürtsitatud sinepikaste ning mahedamaitseline tartar kaste kurgitükkidega. Kõik Salvesti uued kastmed on naturaalse ja puhta maitsega ega sisalda säilitusaineid.


Uued retseptid

Kurgibool

Jaanid
Kurgibool