Uudiskiri Instagram Facebook
 
Nädalalood

Koch alustas nummerdatud eripruulidega

Nädalalood

Koch alustas nummerdatud eripruulidega

PrindiSoovita sõbrale
Käsitööõllede tootja Koch alustab lisaks püsivalikule limiteeritud eripruulide tootmist ning võtab esmakordselt Eesti õlletootmises kasutusele nummerdatud eksklusiivsed partiid.
Legendaarse õllemeistri Enn Kärblase sõnul laiendas ettevõte oma valikut seetõttu, et andja tõsistele õllesõpradele pidevalt vaheldust ning võimalust proovida uusi maitseid.
“Käsitööõllede armastaja ei ole niivõrd lojaalne kui uudishimulik ning teda tuleb pidevalt positiivselt üllatada,” leiab Kärblane.
Nii plaanitaksegi püsivaliku 10 õllele hakata tootma lisaks ka väiksemaid mahte ning vähemalt paar erinevat õlut kvartalis. Hiljuti investeeris Koch eksklusiivseteks partiideks vajalikesse väiksematesse mahutitesse.
Uudsena võtab Koch erilisemate pruulide puhul kasutusele käsitööõllede nummerdamise, märkides ära iga pudeli konkreetse numbri vastavast partiist ning näidates ära ka partii kogumahu. “Ma arvan, et eriliselt hästi õnnestunud käsitööõllesid tuleb samamoodi väärtustada nagu tehakse seda näiteks ka kvaliteetsete veinide, konjakite või viskide puhul ning anda sellest selge signaal ka ostjale,” leiab Enn Kärblane.

Uued retseptid

Helle-Moonika Helme kana riisiga ja salat

Segasalatid
Helle-Moonika Helme kana riisiga ja salat