Uudiskiri Instagram Facebook
 
Nädalalood

Statoil täiendas suvemenüü valikut

Nädalalood

Statoil täiendas suvemenüü valikut

PrindiSoovita sõbrale
Statoil lisas toiduvalikusse suvised eined – kolm uut värsket salatit, kahte sorti paninisid ja uue wrapi.
Suvel otsivad inimesed oma menüüsse rohkem vaheldust ja värskust ning eelistatakse kergemaid toite. "Rikastasime meie teenindusjaamades pakutavat toiduvalikut uute salatite, wrapi ja paninidega, mis sobivad hästi nii toekaks lõunaks kui ka kergeks õhtusöögiks,” ütles Statoili teenindusjaamasid opereeriva Circle K Eesti ASi toidu kategooria tootejuht Perbi Võsumägi.

Statoili salatimenüüsse lisandusid Caesari salat kana, kirsstomatite, parma juustu ja rohelise salatiga; Itaalia salat kanafilee, päikesekuivatatud tomatite, mini-pennede ja mustade oliividega; Krevetisalat krevettide, keedumuna, värske kurgi ja fusillidega.

Võileibade seass on uuteks toodeteks Taco wrap rebitud veiseliha, mozarella, salsa ja hapukoorekastmega; Panini rebitud BBQ sealiha, BBQ kastme, sinepi ja marineeritud kurgiga; Bolognese panini  Bolognese kastme, pesto majoneesi, marineeritud punase sibula ja mozarella juustuga. Uusi võileibu soojendatakse panini grilli vahel, mis muudab nad mõnusalt krõbedaks.

Uusi tooteid on mugav kaasa haarata, kui suvised kiired toimetamised ei võimalda lõunasöögiajaks pikemaks kohvikusse maha istuda või enne õhtust suvekontserti või teatrietendust kodust läbi käia. Kuna suvel süüakse palju rohkem väljas ning alati ei ole võimalust enne või pärast sööki korralikult käsi pesta, siis saad sealtsamast osta ka uusi niiskeid salvrätikuid. Need on lõhnavabad ning ei muuda käsi kleepuvaks. Niiskeid salvrätikuid on mugav kasutada kõikjal – näiteks suvilasse või randa minnes, autoga sõites, kontserdil, piknikul või aiapeol. 

Uued retseptid

Helle-Moonika Helme kana riisiga ja salat

Segasalatid
Helle-Moonika Helme kana riisiga ja salat