Milline on kauneim piparkook ilma peal?

Käes on jõuluaeg ning käes on ka piparkookide valmistamise aeg!
piltKäes on jõuluaeg ning käes on ka piparkookide valmistamise aeg!
Et suur vaev ja kaunis kätetöö niisama pintslisse ei pistetaks, vaid sellest ka mingi jälg maha jääks, kuulutame välja piparkoogivõistluse!
Lae üles foto oma kätetööst, olgu selleks lihtsalt piparkook, piparkoogist valmistatud kuuseehe või koguni piparkoogimaja. Mida fantaasiaküllasem, seda uhkem!
Kasutajad saavad kõiki üleslaetud fotosid hinnata ja kommenteerida, kuid segaduste vältimiseks jätame lõpliku valiku õiguse siiski toimetusele.
Hinnatuimad üllitised saavad ka autasustatud! Auhinnaks on värskelt ilmunud Vanaemade kokaraamat ning toiduajakirja Oma Maitse aastatellimus.
pilt     pilt
Pilte saab saata 28. detsembrini.
Osalejatele võib abiks olla ka:
----------------------------------------------------------------
On tagumine aeg välja kuulutada piparkoogivõistluse võitjad!

Laekus ohtralt pilte, kokku ligi 100 tööd. Ma tean, et see kõlab klišeena, sest kõik žüriid ütlevad seda alati, aga valiku tegemine oli tõesti väga raske, sest imeilusaid ja armsaid töid, kuhu tublisti aega ja käteoskust sisse pandud, oli lihtsalt niivõrd palju!

Kahjuks me ei saa kõigile osalejatele auhindu anda, millest on tuline kahju. Aga meid lohutab see, et nende piparkoogitaieste valmistamine oli kindlasti väga tore ja lõbus tegevus, mis ongi kõige olulisem.

Sõelale pääsesid lõpuks kaks tööd, mille hulgast paremat ei saa esile tõsta, tegu on niivõrd erinevate töödega. Aga kuna meil on ka auhindu kaks, siis ongi kõik korras.

"Vanaemade kokaraamatu" saab Sonera klassikalise piparkoogimaja eest, mille üldmulje ja vahvad detailid jäid kohe toimetusele ja portaali kasutajatele silma. Ehe traditsiooniline jõulumeeleolu!
http://www.toidutare.ee/talveleht.php?show=voistlus&pilt=27154

Toiduajakirja Oma Maitse aastatellimus läheb kasutajale "sõnastik", kelle omapärasele piparkoogivitraažile sarnast meie võistlusel ei leidunud. Klass omaette, üllatav ja imekaunis!
http://www.toidutare.ee/talveleht.php?show=voistlus&pilt=27353

Suured tänud kõikidele osalejatele, taolise aktiivsuse ja huvitavate ideedega on võistluse korraldamine meie jaoks ainult puhas rõõm!
MINU HINNE
KOMMENTAARID
Lisa kommentaar
Nimi:
Sisu:
Lisa