Uudiskiri Instagram Facebook
 
Nädalalood

Kadriorus avatud uus pood ja kohvik NOP

Nädalalood

Kadriorus avatud uus pood ja kohvik NOP

PrindiSoovita sõbrale
Foto: Eva Palu
  Märtsi keskpaigast on Kadriorus Köleri tänava alguses avatud uus NOP pood ja kohvik, m…
 
Märtsi keskpaigast on Kadriorus Köleri tänava alguses avatud uus NOP pood ja kohvik, mis pakub erinevatest rahvusvahelistest köökidest valitud tervislikke ja põnevaid toite.
Tähtedekombinatsiooni NOP taga seisavad märksõnad naabruskonna, orgaaniline ja praktiline. Uues hubases söögikohas on saadaval nii hommiku-, lõuna- kui õhtusöögid, einestada saab kohapeal, samuti toitu soovi korral tee peale või koju kaasa osta.
„NOP on oma olemuselt naabruskonna pood, mis eristub suurtest nn. ketipoodidest nii tootevaliku kui väljanägemise poolest, olles väiksem, hubasem ja personaalsem. Erilist tähelepanu pöörame sellele, et ka lastega peredel meie juures mõnus oleks. Selleks on püsti pandud spetsiaalne lastenurk, kus suur tahvel, pehme vaip ning hunnik vajalikke asju väikestele asjatamiseks," rääkis asutaja Margit Aasmäe.
Märksõna "orgaaniline" tähendab eelkõige hoolimist puhtast toidust ning loodusest. NOPis on müügil nii kodumaist kui vahemere maadest ja mujalt pärit mahetoitu, lisaks sellele on saadaval aga ka hulk muid igapäevaseks eluks vajalikke toiduaineid. Suurt rõhku pannakse hooajale, kasutusel on võimalikult palju värsket ja kodumaist toodangut.
NOPi köök pakub hommikusööki juba alates kella 8st, saadaval on näiteks NOPi jogurt ja koha peal röstitud müsli, pressitud mahl, värsked võileivad-wrapid. Lõunaks pakub NOP pidevalt vahetuvat valikut suppidest ja praadidest, näiteks sel nädalal on menüüs porgandi-ingverisupp, röstitud kõrvitsa risoto ja ahjulambapada,
Kohvik-poe eesmärk on pakkuda naabruskonna elanikele praktilisi lahendusi - kohapealses köögis valmistatud värskeid valmissööke nagu couscous- ja läätsesalatid, värsked pestod, hummused, aga ka supid, mida saab ka tee peale või koju kaasa osta, vastavalt soovile kas soojalt või külmalt.
Kohvik-pood on avatud õhtul kella 20-ni, suvisel ajal pikenevad lahtioleku tunnid tõenäoliselt veelgi.

KOMMENTAARID

maiasmokk 30.juuni 2011 19:48
mmmm...lihtsalt ülimalt maitsev. Minu lemmik :) (muidugi muudan seda oma maitse järgi...mulle meeldib lihtalt plaadil ja maasikatega;) )
1
Lisa kommentaar

Uued retseptid

Grillkala suvise murulaugupesto ja röstsibulaga

Kalaroad
Grillkala suvise murulaugupesto ja röstsibulaga