Ardbegi viski tunnistati maailma parimaks

2008. aasta parimaks viskiks valiti Šotimaal Islay saarel villitav Ardbegi viski. Maineka Inglise viskiajakirjaniku Jim Murray hinnangul on Ardbeg 2008. aasta parim viski nii üldises kui ka single malt kategoorias.
AS Prike tooteportfellis oleva Ardbegi viskit peab viskiajakirjanik Murray kõige nüansirikkamaks viskiks maailmas, millel on keerukas, läbipõimunud aroom ja erakordselt puhas maitse.
„Ardbegi viski kuulub kindlasti meie tooteportfellis luksustoodete tippu. Meil on väga hea meel, et suudame pakkuda Eesti suurimatele viskisõpradele ühte maailmaklassi esitoodet,“ märkis AS Prike turundusdirektor Armin Mähhar.
Maailma parima viski valimiseks maitseb Inglise viskiajakirjanik Murray igal aastal üle 3800 erineva viskisordi ning võrdleb parimate viskide maitseomadusi oma iga-aastases raamatus „Viski Piibel“. Viskide hindamine toimub maitse, vanuse ning tasakaalu põhjal.
Murray on „Viski Piiblit“ välja andnud alates 2003. aastast. 1815. aastal tootmist alustanud Ardbegi võttis 1997. aastal üle Glenmorangie viskivabrik.
MINU HINNE
KOMMENTAARID
Lisa kommentaar
Nimi:
Sisu:
Lisa