Avati Eesti esimene viskiriiul

3. septembril toimus Stockmannis Eesti esimese spetsiaalse viskiriiuli avamine. Prike ja Stoc…

3. septembril toimus Stockmannis Eesti esimese spetsiaalse viskiriiuli avamine. Prike ja Stockmanni ühise koostöö tulemusena pakutakse riiulil laias valikus kvaliteetseid viskisid. Samuti on müügiks Viskiklubi UBC presidendi ja EV suursaadiku hr Toomas Tiiveli raamat, mis annab tarbijale põhjaliku ülevaate viskimaailmast.

„Otsustasime viskiriiuli avamise näol pakkuda klientidele suurepärast  võimalust viskimaailmas orienteerumiseks.  Viskimaailma mittetundvale inimesele on asi lihtsaks tehtud, sest kõige kvaliteetsemad viskimargid on  ühes kohas koos,“ põhjendas Prike Baltikumi turundusdirektor Armin Mähhar viskiriiuli avamist. „Meie viskiriiuli sortiment on kokku pandud Viskiklubi ekspertide poolt Toomas Tiiveliga eesotsas,“ selgitas ta.
„Kõik viskid sellel riiulil on hoolikalt valitud ja ise võiksin sortimenti pimesilmi soovitada, „ ütles Viskiklubi UBC president ja suursaadik hr Toomas Tiivel. „Mujal maailmas on spetsiaalsed viskipoed. Eesti on aga nii väike, et viskiriiul on kõige otstarbekam lahendus viskisõpradele. Ühtlasi plaanime valikut pidevalt uuendada, järgmisel korral juba vahetult enne jõule, “ märkis suursaadik.
Viskiriiuli sortimenti kuulub mitukümmend erinevat maailmakuulsat bourbonit, Iiri ning Šoti malt-viskit ning deluxe-viskit, millest osad on Eestis müügil vaid Stockmanni kaubamajas. Eile avatud riiuli lettidel on müügiks ka projekti patrooni Toomas Tiiveli viskiteemaline raamat, millest kajastab viski ajalugu, sorte, piirkondi ja joogikultuuri.
MINU HINNE
KOMMENTAARID
Lisa kommentaar
Nimi:
Sisu:
Lisa