Uudiskiri Instagram Facebook
 
Nädalalood

Mood ja mugav elustiil

Nädalalood

Mood ja mugav elustiil

PrindiSoovita sõbrale
Foto: OTTO
Reklaamtekst: OTTO kutsub ostma, sest ilmunud on OTTO uus kevad-suvine kataloog, mis toob sin…
Reklaamtekst:
OTTO kutsub ostma, sest ilmunud on OTTO uus kevad-suvine kataloog, mis toob sinuni uued moesuunad ning palju huvitavaid ja soodsaid kodusisustuspakkumisi.
Ca 300 leheküljelt leiab paljud tunutud rõivabrändid, nagu Esprit, s.Oliver, Buffalo, Tom Tailor, Buffalo, Adidas, Nike, Puma. Meie tellijate hulgas on väga populaarsed ka OTTO enda kaubamärgid: Flashlight, Melrose, Apart. Valik on väga lai ning ahvatlev on võimalus end pealaest jalatallani riidesse panna, s.t osta rõivakomplekte koos sinna juurde kuuluvate aksessuaaridega - ehete, kottide, kingadega. Lisaks leiab meie kataloogist nii kodutekstiile kui ka nõusid ja väiksemaid kodusisustuselemente, samuti spordikaupu ja mööblit.
Tänavu täienes ka OTTO lisakataloogide valik (Apart, L-Creation, Ultima ja Heine), mis pakub võimalust tellida postimüügi kaudu eksklusiivseid rõivakomplekte ja kauneid sisustuskaupu.
Kodulehelt www.otto.ee leiad lisakataloogide sisu lühikokkuvõtted ning sealt saab ka katalooge endale koju tellida. Kaupade tellimiseks pakume mugavat järelmaksuvõimalust.
Tule tutvuma!

Uued retseptid

Grillkala suvise murulaugupesto ja röstsibulaga

Kalaroad
Grillkala suvise murulaugupesto ja röstsibulaga