Uudiskiri Instagram Facebook
 
Nädalalood

Rakvere Lihakombinaat kingib suurperedele jõuluks verivorsti

Nädalalood

Rakvere Lihakombinaat kingib suurperedele jõuluks verivorsti

PrindiSoovita sõbrale
Rakvere Lihakombinaat viib suurperede pühadelaule ligi pool tonni verivorste. Kokku saavad Rakvere Lihakombinaadilt jõulupaki 81 seitsme või enama lapsega suurperet Lääne-Virumaalt, Harjumaalt ning Tallinnast. Rakvere Lihakombinaat toetab suurte perede toidulaua katmist jõulude ajal juba viiendat aastat.
"Suurperedel on jõulude ajal tavalisest raskem, kuna pidulaua katmisel on väljaminekud igapäevasest oluliselt suuremad," rääkis toetamisest Rakvere Lihakombinaadi turundusdirektor Liina Jaanson. "Rakvere Lihakombinaat soovib, et ka suurte perede lastel oleks võimalik täielikult osa saada traditsioonilisest Eesti jõulutoidust," lisas Liina Jaanson.  
"Rakvere Lihakombinaadi jõulupakkide tegemine suurperedele on väga tore tegu, sest suurperede lapsed on raskemas olukorras, eriti praeguse majanduslanguse ajal," kommenteeris ettevõtmist Eesti Suurperede Abistamise Seltsi juhatuse esimees Albert Norak. "Meil on Rakvere Lihakombinaadiga väga head sidemed ja on tore, et suurperede laste vajadusest saadakse aru," lisas Albert Norak.
Seitsme või enama lapsega peredele toimetab Rakvere Lihakombinaat verivorstid kohale 18. ning 19. detsembril. Iga pakk sisaldab kuus kilogrammi verivorsti. Rakvere Lihakombinaat toetab suurte perede toidulaua katmist jõulude ajal juba viiendat aastat.

Uued retseptid

Kurgibool

Jaanid
Kurgibool